Artykuły do tagu: Niechcice

Katarzyna Lubnauer odwiedziła szkołę w Niechcicach
Przedstawicielka Ministerstwa Edukacji przyjechała do Szkoły Podstawowej w Niechcicach. To m.in. w ramach wizytacji szkolnej. Wiceminister Katarzyna Lubnauer zobaczyła efekt pracy po niedawno zakończonej termomodernizacji przeprowadzonej w tamtejszej placówce.
Duża inwestycja w Niechcicach
Duża inwestycja drogowa realizowana jest w Niechcicach w gminie Rozprza. Rozpoczęła się tam przebudowa ulicy Sportowej. Na początek wykonywane są prace związane z przebudową kanalizacji deszczowej.
Korzystanie z biblioteki będzie teraz przyjemnością
W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Niechcicach została otwarta nowo wyremontowana biblioteka szkolna. Inwestycja była możliwa dzięki środkom z Rady Rodziców, 1% podatków przekazywanych przez mieszkańców oraz wsparciu Gminy Rozprza.
Odkrywamy znane i nieznane - Zespół pałacowy w Niechcicach
Niechcice to niewielka wieś położona koło Rozprzy w powiecie piotrkowskim. Pierwszy raz wzmiankowano o niej w 1407 roku, co oznacza, że miejscowość może się poszczycić nie lada historią. Jej ważnym elementem są pozostałości pochodzącego z przełomu XVIII i XIX wieku parku i znajdującego się na jego terenie pałacu. Zapraszamy do zgłębienia wiedzy o tym wyjątkowym zabytku.
Autobus śmiertelnie potrącił rowerzystkę
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek (08.08.2022) na drodze krajowej nr 91 w Niechcicach (gm. Rozprza). Autobus potrącił tam rowerzystkę. Niestety kobiety nie udało się uratować.
75 lat Startu Niechcice [ZDJĘCIA]
75 lat swojego istnienia świętuje w tym roku Ludowy Klub Sportowy Start Niechcice. Na przybyłych gości, a szczególnie dzieci, czekało mnóstwo atrakcji.
Świąteczna zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka
Piotrkowska policja zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce dla podopiecznych Domu Małego Dziecka w Piotrkowie. Akcja prowadzona będzie w sobotę od godz. 9:00 przy sklepach w Rozprzy oraz Niechcicach.
Osoby z kontaktu proszone o samoobserwację
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona transportem zbiorowym na trasie Piotrków - Niechcice między 2 a 5 listopada. Każdy, kto miał z nią kontakt powinien baczniej obserwować stan swojego zdrowia.
Zakażony podróżował busem. Sanepid apeluje!
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim prosi osoby, które podróżowały busem firmy przewozowej „Libra Travel” 21, 22 oraz 25 października na trasie przejazdowej Niechcice – Piotrków Trybunalski, o samoobserwację stanu swojego zdrowia.
Mokra nawierzchnia przyczyną dachowania?
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, doszło w piątek 20 sierpnia w miejscowości Niechcice w powiecie piotrkowskim. Dachował tam samochod osobowy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat