Artykuły do tagu: zmiana

Będą nowe parkometry w Piotrkowie. Jakie zmiany czekają kierowców?
Na piotrkowskich ulicach pojawią się nowe parkometry. To efekt niedawno rozstrzygniętego przetargu dotyczącego wyboru operatora Strefy Płatnego Parkowania, którym nadal będzie firma City Parking Group S.A.z Grudziądza.
D. Rogut odwołany. Powołano nowego rektora [AKTUALIZACJA]
Dr hab. Dariusz Rogut prof. APT został odwołany z funkcji rektora Akademii Piotrkowskiej. W jego miejsce na to stanowisko wybrany został dr hab. Jacek Bonarek, prof. APT, który w przeszłości był już związany z Akademią Piotrkowską oraz piotrkowską filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Będzie zmiana wójta w Łękach Szlacheckich
Choć do wyborów samorządowych zostało jeszcze trochę czasu, to wiemy już, że nastąpi zmiana na stanowisku wójta gminy Łęki Szlacheckie. O fotel wójta nie zamierza się bowiem ubiegać dotychczasowy włodarz - Piotr Łączny.
Ważna zmiana w Muzeum. Placówka ma nowego dyrektora
Marta Walak nie jest już dyrektorem Muzeum w Piotrkowie. W jej miejsce prezydent Krzysztof Chojniak nominował na p.o. dyrektora Anitę Wojtalę-Rudnicką, która obowiązki objęła 17 stycznia.
Przepisy się zmieniły.
Zakaz sprzedaży "energetyków" osobom niepełnoletnim obowiązuje od 1 stycznia. W świetle nowych przepisów, gdy sprzedawca ma wątpliwości co do pełnoletności kupującego, może żądać okazania dokumentu, który potwierdza wiek klienta.
Kluczowa zmiana w policji. Komendant przechodzi na emeryturę
Inspektor Krzysztof Dąbrowski, komendant miejski policji w Piotrkowie Trybunalskim postanowił przejść na emeryturę. Datę końcową swojej służby w niebieskim mundurze wyznaczył na 5 stycznia 2024 roku.
Robert Telus nowym szefem PiS w Łódzkiem
Robert Telus, poseł Prawa i Sprawiedliwości z okręgu wyborczego nr 10 będzie szefem PiS w województwie łódzkim. Były minister rolnictwa poinformował o swojej nowej funkcji w swoich mediach społecznościowych. Formalnie nominację na to stanowisko odbierze w środę (29.11.2023) po południu.
Nocna Zmiana Bluesa w Piotrkowie
Prawdziwa gratka dla miłośników starego dobrego polskiego bluesa. Już 18 listopada o godzinie 18:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi Sławek Wierzcholski i zespół Nocna Zmiana Bluesa.
Zmiany w MZK na Wszystkich Świętych
Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Już tradycyjnie w tym okresie w rejonie piotrkowskich cmentarzy zmieni się organizacja ruchu. W dniach od 31 października (wtorek) od godz.15:00 do 3 listopada (piątek) do godz. 7:00 zamknięte dla ruchu będą ulice: Spacerowa, Partyzantów i Cmentarna. Zmienią się także trasy kursowania oraz rozkład jazdy autobusów.
W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy
W nocy z 28 na 29 października zmieniamy czas z letniego na zimowy - pośpimy przez to o godzinę dłużej. W niedzielę nad ranem wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 3.00 na 2.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat