Artykuły do tagu: test

Publiczny Różaniec w Piotrkowie przeciw aborcji [FILM ZDJĘCIA]
Punktualnie o godzinie 12 w sobotę (20.07.2024) zgromadzeni przy klasztorze oo. Bernardynów w Piotrkowie uczestnicy "Publicznego Różańca" modlili się o zatrzymanie aborcji w Polsce.
Mieszkańcy Wroniej mają dość betoniarni. Spotkanie z właścicielem i władzami Piotrkowa
Mieszkańcy ulicy Wroniej mają dość betoniarni. W czwartek (18.07.2024) odbyło się spotkanie z właścicielem, w którym uczestniczył też wiceprezydent Piotr Kulbat. Zdaniem mieszkańców betoniarnia nadal powoduje spore uciążliwości m.in. poprzez duże natężenie hałasu i wszechobecny pył. Podczas spotkania właściciel zakładu zobowiązał się do obudowania węzła betoniarskiego halą. Wiceprezydent Piotrkowa zadeklarował, że będzie przyglądał się sprawie i nie unikał kolejnych spotkań z mieszkańcami.
Piotrkowianie solidarni z księdzem Michałem
Prawie 500 osób uczestniczyło w piątkowym proteście w obronie księdza Michała Olszewskiego, który został zatrzymany w związku z nieprawidłowościami w Funduszu Sprawiedliwości. To reakcja na list, w którym duchowny opisał jak wyglądało jego zatrzymanie przez ABW. Organizatorem wydarzenia był Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Protest przed Kwadratem.  Ponad 100 osób na spotkaniu przed PSM
Ponad 100 osób wzięło udział w poniedziałkowym proteście na terenie siedziby Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkańcy zaczynają się interesować tym, co dzieje się w ich spółdzielni.
Przegląd syren alarmowych w Piotrkowie
Od wtorku (07.05) na terenie Piotrkowa jest przeprowadzany przegląd syren alarmowych systemu ostrzegania oraz centrali sterującej. Może to powodować pojawianie się krótkich modulowanych sygnałów alarmowych. W większości przypadków testy będą przeprowadzane bez sygnałów.
Pracownicy magazynu zablokowali DK 74
Droga krajowa numer 74 jest zablokowana. Trwa protest pracowników magazynów Kaufland w Rokszycach.
Pracownicy magazynu będą protestować. Zablokują drogę krajową
Pracownicy magazynu centralnego Kaufland pod Piotrkowem będą protestować. W związku z tym, w piątek zablokują drogę krajową 74 na wysokości Rokszyc. Utrudnienia na trasie Piotrków - Bełchatów mogą potrwać nawet go godziny 22.00.
Rolnicy protestują. Paraliż komunikacyjny na drogach regionu
Rolnicy rozpoczęli kolejny ogólnopolski strajk. W całym kraju - także w naszym regionie - występują liczne utrudnienia i blokady dróg.
Ogólnopolski strajk rolników. Będą poważne utrudnienia w Piotrkowie i regionie (aktualizacja)
W środę rolnicy rozpoczną kolejny dzień protestów. Tym razem zablokują wiele dróg, co zdecydowanie wpłynie na sposób i czas poruszania się na terenie Piotrkowa Trybunalskiego jak i powiatu piotrkowskiego. W tym czasie policjanci będą zabezpieczać liczne zgromadzenia, jednocześnie będą oni wskazywać objazdy, a także kierować ruchem.
Będą poważne utrudnienia na drogach. Rolnicy zapowiadają kolejny protest
Znów będą liczne blokady dróg na terenie Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Na 20 marca rolnicy z naszego regionu zaplanowali protest. To kolejny wyraz sprzeciwu wobec Zielonemu Ładowi oraz niekontrolowanemu napływowi zboża i innych towarów z Ukrainy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat