Advertisement

Artykuły do tagu: Test

W Piotrkowie też będą blokować
Na najbliższy weekend zaplanowano akcję "Blokujemy Orlen". To protest kierowców z całej Polski przeciw nieustannie rosnącym cenom paliw. Przyłączyli się do niego także piotrkowianie, którzy zamierzają urządzić bojkot na stacji paliw przy ul. Sulejowskiej.
Na wakacje bez testu do większości krajów UE
W okresie letnim bez certyfikatów covidowych można polecieć do Meksyku, Jordanii i Izraela, a także do większości krajów Unii Europejskiej. Dowód zaszczepienia przeciwko Covid-19, przejścia tej choroby lub test wymagany jest wciąż przy wjeździe do Francji, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Turcji oraz na Cypr i Maltę.
Sulejów będzie miał jedne z najładniejszych plaż w województwie łódzkim
A to dzięki maszynie, która pozytywnie przeszła test. Przywieziono Ją w czwartek, 5 maja i niemal od razu została przetestowana na największej sulejowskiej plaży, która znajduje się wzdłuż ulicy Nadpilicznej. Jak działa? Dokładnie wybiera kamienie, patyki, niedopałki i śmieci, czyli wszystko to, czego nie powinno być na plaży, a ponadto wyrównuje teren i napowietrza piasek.
Jakie narkotyki wykrywają multitesty? Zastosowanie testów narkotykowych ze śliny
Współcześnie problem uzależnienia od narkotyków staje się, niestety, coraz powszechniejszy. Ludzie sięgają po używki, chcąc uciec od problemów i znaleźć choć chwilowe ukojenie, nie zawsze zdając sobie sprawę, jakie to może być katastrofalne w skutkach. Sprawdź, jak możesz pomóc osobie uzależnionej, dzięki użyciu specjalnych testów na narkotyki.
Tester oprogramowania - praca, zarobki, jak zacząć
Na czym polega praca testera oprogramowania? Szukasz dla siebie nowej pracy? Najlepiej takiej przy komputerze, która jest zgodna z twoimi zainteresowaniami i pozwala dużo zarobić? Jeżeli tak, możesz zostać testerem oprogramowania! Proces testowania programów to jeden z procesów, bez których branża IT nie może się rozwijać. Zapotrzebowanie na nowych testerów ciągle rośnie, dlatego jest to propozycja nie tylko pierwszej pracy, ale i dla osób chcących się przebranżowić.
Setki osób przeszły w marszu milczenia ulicami Piotrkowa (zdjęcia)
Około pół tysiąca osób wzięło udział w marszu milczenia, który w niedzielę (27.02) po południu przeszedł ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Niemy protest rozpoczął się od odegrania hymnu Ukrainy i słów wsparcia dla mieszkających nad Strawą obywateli tego zaatakowanego kraju.
#SolidarnizUkraina. Akcja w Rynku i nabożeństwo w cerkwi.
Solidarni z Ukrainą - pod takim hasłem odbędzie się w piątek w Piotrkowi manifestacja przeciwko wojnie, która trwa u naszych wschodnich sąsiadów. Akcję solidarnościową zaplanowano w Rynku Trybunalskim.
Drugi punkt wymazowy już działa
Zgodnie z zapowiedziami w Piotrkowie utworzony został drugi punkt pobierania wymazów w kierunku potwierdzenia Covid-19. Stanowisko funkcjonujące na bazie karetki pogotowia działa przy ul. Narutowicza, na parkingu za amfiteatrem miejskim.
Będzie drugi punkt wymazowy w Piotrkowie [AKTUALIZACJA]
Ogromne kolejki przed punktem wymazów Covid-19 przy dworcu PKS. W poniedziałek na badanie trzeba było czekać nawet trzy godziny. We wtorek obsada w punkcie była podwójna, a kolejki mniejsze. Wiemy już, że w Piotrkowie powstanie drugi punkt pobrań wymazów.
Piotrkowianie protestowali przeciwko lex TVN
Nawet ponad 200 osób uczestniczyło w proteście przeciwko lex TVN. Piotrkowianie wyrazili swój sprzeciw w Rynku Trybunalskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat