Artykuły do tagu: Dzień Otwarty

Dzień otwarty porodówki w Piotrkowie
Z okazji "Dnia Matki" Oddział Położniczo-Ginekologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb zorganizował "Dzień Otwarty Porodówki". Przyszli rodzice mogli zapoznać się m.in. z warunkami, jakie panują na oddziale czy dowiedzieć się o bezpiecznym porodzie bez bólu.
Porodówka organizuje dzień otwarty
Z okazji Dnia Matki Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika zaprasza na "Dzień Otwarty Porodówki". Oddział Położniczo-Ginekologiczny placówki będzie można odwiedzić w poniedziałek (27.05.2024) w godzinach 11.00 – 13.00.
Archiwiści świętują swój dzień
9 czerwca rokrocznie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Archiwów. Z tej okazji także piotrkowscy archiwiści przygotowali swoje propozycje, z którymi chcieli się podzielić z mieszkańcami. Połączyli to z dniem otwartych drzwi.
Przedszkolaki zapraszają w podróż dookoła świata
„Świat stoi przed nami otworem” - to tytuł dnia otwartego, na który zaprasza Przedszkole Sióstr Dominikanek w Piotrkowie. W najbliższy wtorek przedszkolaki zabiorą wszystkich chętnych w podróż po różnych kontynentach. Start w siedzibie placówki o godz. 9:30.
Dzień otwarty w III LO [ZDJĘCIA]
W III Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie w sobotę zorganizowano dzień otwarty. Ósmoklasiści mogli nie tylko poznać nauczycieli i zwiedzić szkołę, ale także wziąć udział w grach, zabawach i eksperymentach.
30.09.2022 13:31
Archiwiści świętowali
Rokrocznie 30 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Archiwisty. W związku z tym także pracownicy Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowali dzień otwarty. W ramach obchodów można było wziąć udział w grze miejskiej, czy zapoznać się z okolicznościowymi wystawami.
Zorganizowali dzień otwarty w bajecznym stylu
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu pochwalił się przed ósmoklasistami swoją ofertą edukacyjną. To przy okazji Dnia Otwartego szkoły. Młodzież, która odwiedziła placówkę, mogła podziwiać m.in. niezwykłą karetę zaprzężoną w piękne konie. W wolborskiej szkole można bowiem np. nauczyć się, jak właściwie opiekować się tymi dumnymi zwierzętami.
Budowlanka zaprezentowała się ósmoklasistom
Dzień otwartych drzwi połączony z dniem geodety zorganizowano w poniedziałek (21.03.2022) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim, czyli w popularnej "Budowlance". Nauczyciele i uczniowie zaprezentowali gościom m.in. jak w interesujący sposób wykorzystać nauki techniczne. Jednocześnie zachęcali do wstąpienia w ich szeregi, by w przyszłości móc z powodzeniem odnaleźć się w dobrze płatnym zawodzie.
Dzień otwarty na basenie w Sulejowie
Dobiegła końca jedna z najważniejszych inwestycji w gminie Sulejów - budowa krytego basenu pasywnego. W sobotę (16.10) będzie można zwiedzić pływalnię, a już od poniedziałku będzie można w niej pływać.
Zespół Szkół CKU w Wolborzu, 16 czerwca zaprasza na Dzień otwartych drzwi.
Serdecznie zapraszamy 16 czerwca na Dni Otwarte do ZSCKU w Wolborzu. Wśród zaplanowanych atrakcji jest m.in. prezentacja oferty kształcenia, zajęcia i pokazy w ramach funkcjonowania THK, zajęcia otwarte w nowoczesnej ekopracowni, warsztaty hotelarstwa, kreatywne zajęcia w szkolnej bibliotece, atrakcje przygotowane przez wychowawców internatu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat