Artykuły do tagu: Wojewódzki

Joanna Skrzydlewska marszałkiem województwa łódzkiego. Wicemarszałkiem Piotr Wojtysiak, Artur Ostrowski w zarządzie
Joanna Skrzydlewska z Koalicji Obywatelskiej marszałkiem województwa łódzkiego, a Piotr Wojtysiak z Trzeciej Drogi PSL został wicemarszałkiem. Tak zdecydowali radni Sejmiku podczas czwartej odsłony I sesji Sejmiku Województwa Łódzkiego, która odbyła się we wtorek, 11 czerwca. Z kolei członkiem Zarządu Województwa Łódzkiego został były piotrkowski poseł Artur Ostrowski.
Dzień otwarty porodówki w Piotrkowie
Z okazji "Dnia Matki" Oddział Położniczo-Ginekologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb zorganizował "Dzień Otwarty Porodówki". Przyszli rodzice mogli zapoznać się m.in. z warunkami, jakie panują na oddziale czy dowiedzieć się o bezpiecznym porodzie bez bólu.
Nowy ambulans Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim może pochwalić się nowym ambulansem sanitarnym. Wyposażony w nowoczesny sprzęt Renault Master o pojemności 2.3 l zakupiony został dzięki środkom pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego "Łódzkie na Plus". Karetka jeszcze dziś wyjedzie na ulice Piotrkowa.
Nowy laparoskop dla piotrkowskiego szpitala
Oddział Położniczo-Ginekologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim wzbogaci się o nowy laparoskop.
Bezpłatnie ustawią światła
W najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się kolejna odsłona kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Dzięki niej będzie można bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w swoim samochodzie.
15.10.2023 09:47
Rodzić można bez bólu
U nas urodzisz bez bólu - z taką akcją informacyjną do przyszłych mam wychodzi piotrkowski Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika. Jej celem jest zachęcenie do skorzystania ze znieczulenia, które pozwala przetrwać bardzo silne bóle porodowe.
Nowoczesne udogodnienia na piotrkowskiej kardiologii
Oddział Kardiologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie wzbogacił się o drugą salę intensywnego nadzoru kardiologicznego.
Dożynki wojewódzkie w Paradyżu [ZDJĘCIA]
Chleb dożynkowy upieczony z ostatnich zbiorów to symbol polskiego rolnictwa. W niedzielę tym wyjątkowym chlebem marszałek województwa Grzegorz Schreiber podzielił się z rolnikami z całego regionu, dziękując im za ciężką, całoroczną pracę. W Dożynkach Województwa Łódzkiego, które w tym roku odbyły się w Paradyżu, wziął też udział wiceprezes Rady Ministrów RP, Jarosław Kaczyński, który właśnie tu zapowiedział, że 14. emerytura będzie wynosić w 2023 roku 2.200 zł netto.
14.07.2023 12:42
Nocne kontrole pojazdów
W ostatnich dniach na drogach w wokół Piotrkowa pojawili się inspektorzy piotrkowskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi. W ramach nocnych kontroli funkcjonariusze zatrzymali pięć pojazdów, które przekroczyły obowiązujące normy.
Wojewódzki Urząd Pracy – dodaj do ulubionych
Aktywność zawodowa stwarza człowiekowi warunki do osiągnięcia odpowiedniego poziomu życia, a jednocześnie zapobiega wykluczeniu ekonomicznemu i społecznemu. Jednak co zrobić, żeby była jeszcze lepsza? Polubić profil Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi na Facebooku albo śledzić stronę www.funduszeUE.wup.lodz.pl
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat