Artykuły do tagu: SOR

Awanturował się w sklepie. Okazało się, że okradł SOR
Podjęta przez opoczyńskich policjantów interwencja wobec agresywnego klienta w sklepie, zakończyła się odnalezieniem skradzionych przedmiotów ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Opocznie. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Czym są zabawki sensoryczne dla niemowląt i jak wpływają na rozwój dziecka?
Rodzice mogą zadbać o rozwój psychiczny i fizyczny dziecka już w pierwszych chwilach jego życia. Do takiej stymulacji warto użyć specjalnych akcesoriów. Zabawki sensoryczne są nieocenionym wsparciem w rozwijaniu zmysłów i sprawności niemowląt. Jak rozpoznać tego typ zabawki? Sprawdź, które z nich warto wybrać.
Gdzie szukać pomocy medycznej w majówkę?
Przed nami wyjątkowo długi weekend majowy. Część z nas zostanie w domu, zaś inni pojadą za miasto lub za granicę. Przeziębienie, ból brzucha, gorączka mogą nas dopaść wszędzie. Zatem warto wiedzieć, gdzie szukać ewentualnej pomocy.
Multisensoryczna wystawa VAN GOGHA już w Łodzi!
Po ogromnym sukcesie w miastach na całym świecie, takich jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin czy paryskie muzeum „Atelier des Lumières”, przyszedł czas aby wielka sztuka w połączeniu z nową technologią zawitała do Łodzi!
Czym się kierować przy wyborze sejfu na broń? Sprawdź jak wybrać optymalne rozwiązanie!
Sejfy na broń często dość znacznie się między sobą różnią i wizualnie, i jeśli chodzi o ich opis techniczny. Tak naprawdę przy wyborze odpowiedniego zwrócić należy uwagę jedynie na cztery podstawowe kwestie.
Myjka do oczyszczania warzyw i owoców
Jak należy myć produkty spożywcze? Możemy oczyszczać je pod bieżącą wodą w kranie czy stosować ocet, ale nie jest to wygodne i co najważniejsze nie są to skuteczne metody oczyszczania. Nie eliminują one wszystkich wirusów, bakterii i pestycydów. Aby skutecznie oczyścić żywność najlepiej zastosować sprawdzone w medycynie i przemyśle technologie - ozon i ultradźwięki. Jest urządzenie które łączy wykorzystanie tych dwóch technologii - myjka do oczyszczania Milerd Detoxer.
Zapraszamy na zawody Malutkie Run&Bike 2022
Malutkie Run&Bike 2022, to rodzinny piknik biegowo-rowerowy, który odbędzie się w niedzielę 26 czerwca w Malutkich koło Radomska. Będzie rodzinnie i sportowo a do tego z dużą ilością atrakcji - nie tylko dla najmłodszych.
Gdzie wybrać się na wycieczkę w Dzień Dziecka?
Malutkie Resort koło Radomska (tylko 30 min. od Piotrkowa) zaprasza już 1 czerwca (w środę) oraz 4 czerwca (w sobotę) na rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka.
Rodzinna majówka w Malutkie Resort
Zapraszamy na rodzinną majówkę do Malutkie Resort od soboty 30 kwietnia do wtorku 3 maja.
Lake Hill Resort & Spa - miejsce doskonałej inwestycji
Luksusowe hotele kojarzą nam się przede wszystkim z miejscem relaksu, odpoczynku i znakomitej zabawy. Jednak warto spojrzeć na nie przez inny pryzmat, a dokładnie jako pomysł na udane przedsięwzięcie czy pomysł na biznes. Doskonała lokalizacja, popularność czy renoma znanych obiektów hotelowych sprawiają, że szansa na odniesienie inwestycyjnego sukcesu znacznie wzrasta. Jednym z obiektów cieszących się sporą popularnością nie tylko wśród turystów, ale także inwestorów to Lake Hill Resort & Spa. Przyjrzyjmy się mu z bliska.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat