Przedszkolaki zapraszają w podróż dookoła świata

Piątek, 26 maja 20230
„Świat stoi przed nami otworem” - to tytuł dnia otwartego, na który zaprasza Przedszkole Sióstr Dominikanek w Piotrkowie. W najbliższy wtorek przedszkolaki zabiorą wszystkich chętnych w podróż po różnych kontynentach. Start w siedzibie placówki o godz. 9:30.
Fot. Przedszkole Sióstr Dominikanek Fot. Przedszkole Sióstr Dominikanek

Pomysłodawczynią akcji jest s. Ida, wicedyrektor przedszkola, która podkreśla, że w placówce systematycznie organizowane są takie wydarzenia.

W tym roku szkolnym z okazji Dnia Przedszkolaka zorganizowaliśmy Dzień Hawajski. Było kolorowo i bardzo wesoło. Wówczas było to skierowane wyłącznie do naszych przedszkolaków. Teraz zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz ze swoimi pociechami. Będzie to okazja do świetnej zabawy, ale także możliwość poznania naszego przedszkola – podkreśla siostra Ida.

O atrakcjach, które przedszkolaki szykują na ten dzień, siostra Ida nie chce opowiadać. Zaprasza, aby tego dnia przyjść i przekonać się samemu.

 Mogę zdradzić, że przybyłe dzieci zabierzemy w podróż po Afryce, Amerykach, Azji i oczywiście Europie. Każdym kontynentem zaopiekowała się inna z grup naszych przedszkolaków. Dzięki temu w różnych salach będą czekać różne atrakcje – dodaje siostra Ida.

Akcja „Świat stoi przed nami otworem” połączona z dniem otwartym w przedszkolu odbędzie się w najbliższy wtorek. Początek o godz. 9:30, a wydarzenie potrwa do 13:30.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat