Artykuły do tagu: przedszkole

Odblaski od kierowców dla przedszkolaków
Kamizelki odblaskowe, które mają chronić dzieci po zmroku, otrzymały dziś 6-latki z Przedszkola Samorządowego nr 20. Akcję zorganizowała grupa "Kierowcy Dzieciom" przy wsparciu Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.
Przedszkole w Wolborzu już otwarte
W uroczystym otwarciu przebudowanego Przedszkola Samorządowego w Wolborzu wzięli udział rodzice, zaproszeni goście, ale przede wszystkim na wydarzeniu pojawiły się dzieci.
Sulejowianie przekazali sugestie projektantowi przedszkola
Trwa projektowanie nowego budynku przedszkola w Sulejowie. W tej sprawie miejscy urzędnicy poprosili o opinię mieszkańców. W sulejowskim magistracie, przedstawiciele gminy przekazali następnie wykonawcy sugestie i uwagi, które zostaną uwzględnione w koncepcji branżowej obiektu. Propozycje sulejowian, takie jak większa powierzchnia na zieleń, również zostały przekazane projektantowi. Nowe przedszkole pasywne, które powstanie przy ulicy Opoczyńskiej będzie przede wszystkim bezpieczne, funkcjonalne oraz energooszczędne.
Od poniedziałku stacjonarnie pracują przedszkola, zerówki oraz żłobki
Od poniedziałku przedszkola, oddziały wychowania przedszkolnego - zerówki oraz inne formy wychowania przedszkolnego, po trzech tygodniach przerwy, znów działają stacjonarnie, tak samo żłobki i kluby malucha. W związku z otwarciem żłobków i przedszkoli zasiłek opiekuńczy przysługuje tylko do 18 kwietnia.
Sytuacja w Przedszkolu Samorządowym nr 7 powoli się stabilizuje
W związku z pojawieniem się ogniska koronawirusa w Przedszkolu Samorządowym nr 7 i potwierdzeniem zakażenia u 12 pracowników, cały personel oraz 130 przedszkolaków zostało skierowanych na kwarantannę, a placówka do 8 marca była nieczynna. Przedszkole wróciło już do pracy. Pomieszczenia zdezynfekowano i wszystko wraca do normy.
PZ: zaświadczenia o szczepieniu dzieci to absurd i stwarzanie niebezpieczeństwa epidemicznego
Wymóg rekrutacyjny ze strony przedszkoli dotyczący przedstawiania zaświadczeń o szczepieniu dzieci to absurd i stwarzanie niebezpieczeństwa epidemicznego; nie ma ku temu ani potrzeby, ani podstaw prawnych - oceniło Porozumienie Zielonogórskie.
Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej
Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej informuje, że rekrutacja dzieci ubiegających się o przyjęcie po raz pierwszy do przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 będzie prowadzona od 22 lutego 2021 roku - do 12 marca 2021 roku.
Koronawirus w kolejnych piotrkowskich przedszkolach
W ostatnich dniach w kilku kolejnych piotrkowskich przedszkolach potwierdzono przypadki zakażenia koronawirusem, a dziesiątki dzieci i pracowników musiało zostać poddanych kwarantannie. Większość placówek normalnie dalej pracuje, ale w przypadku jednej trzeba było podjąć decyzję o jej całkowitym zamknięciu.
Transmisja meczu Piotrcovii z Zagłębiem w telewizji publicznej
Szczypiornistki Piotrcovii zmierzą się we wtorkowe popołudnie z aktualnymi wicemistrzyniami Polski oraz liderkami żeńskiej Superligi, czyli drużyną Zagłębia Lubin. Na trybunach hali Relax nie będą mogli co prawda zasiąść kibice, ale spotkanie będzie transmitowane na antenie TVP Sport.
Koronawirus w Przedszkolu nr 20
Zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego z pracowników Przedszkola Samorządowego nr 20 w Piotrkowie. Placówka normalnie pracuje, ale dwie grupy przedszkolne zostały poddane kwarantannie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat