Advertisement

Artykuły do tagu: przedszkole

Przedszkolaki z Gorzkowic w łódzkim Orientarium [ZDJĘCIA]
Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach zwiedziły łódzkie ZOO i Orientarium. Podczas wycieczki przedszkolaki miał okazję zobaczyć różnorodne gatunki zwierząt z całego świata.
Przedszkole rozwija się dla dzieci
Trwa przebudowa oraz rozbudowa Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach. Na realizację tej inwestycji gmina otrzymała ponad 4 mln zł dofinansowania w ramach Polskiego Ładu, a jej całkowita wartość to 4 mln 730 tys. zł.
Rozbudują przedszkole w Gorzkowicach
Już niedługo rozpocznie się jedna z większych inwestycji w gminie Gorzkowice. W tym tygodniu wójt Alojzy Włodarczyk podpisał umowę na rozbudowę i przebudowę budynku Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach.
Szkoła w Goleszach już po remoncie [ZDJĘCIA]
Nowoczesne klasy z multimedialnym wyposażeniem, przestronne jasne korytarze, funkcjonalna stołówka z kącikiem gier i zabaw – tak po zakończonym remoncie wygląda budynek szkoły podstawowej i przedszkola w Goleszach Dużych w gminie Wolbórz.
Remont wejść do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej
Nowe wejścia i bezpieczny podjazd dla niepełnosprawnych – to efekty inwestycji, którą wykonano w budynku Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej.
Wybudują przedszkole i żłobek
W Grabicy rozpoczęła się budowa pierwszego samorządowego żłobka i przedszkola. Jak zaznaczają urzędnicy, inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania mieszkańców tej gminy.
Rekrutacja do przedszkola w Woli Krzysztoporskiej
W przedszkolu samorządowym w Woli Krzysztoporskiej rozpoczęła się rekrutacja na nowy rok szkolny. Chęć posłania dziecka do przedszkola zgłaszają tylko rodzice, których dzieci nie uczęszczają jeszcze do tej placówki
Przedszkolaki ugościły policjantów
Policjanci z posterunku i w Rozprzy spotkali się z przedszkolakami w Trzepnicy. Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o zasadach bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Dzieci otrzymały również elementy odblaskowe.
Karnawałowe szaleństwo przedszkolaków
Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Czarnocinie bawiły się na balu karnawałowym. Najmłodsi mieszkańcy gminy świetnie prezentowali się w pięknych, niezwykle pomysłowych kostiumach. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, policjantów, kowbojów, piratów, rycerzy czy zwierzątek.
Przedszkolaki poznawały ptasie zwyczaje
Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach odwiedził ornitolog Wojciech Woźniak, który jest miłośnikiem i popularyzatorem życia ptaków. Tematyką spotkania były ptaki bytujące w Polsce, których jest ponad 450 gatunków.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat