Advertisement

Artykuły do tagu: dziecko

Jak przygotować dziecko na rodzeństwo?
Ciąża i pojawienie się noworodka w domu to ogromna zmiana w życiu całej rodziny. Gdy na świecie ma pojawić się drugie dziecko, rodzice powinni odpowiednio wcześnie przygotować starsze dziecko na narodziny siostry lub brata. Trzeba jak najwięcej rozmawiać z dzieckiem o tym, że będzie miało rodzeństwo.
Wyjazd wakacyjny - jakie ubezpieczenie kupić dla dziecka?
Dziecko w podróży zachować może w każdej chwili. Może również ulec wypadkowi, dlatego posiadanie ubezpieczenia jest istotne. Dopasowanie ubezpieczenia ma znaczenie i trzeba wziąć pod uwagę kilka szczegółów.
Policyjna eskorta uratowała życie niemowlęcia
Policjanci z piotrkowskiej "drogówki" pomogli w eskorcie 7-miesiecznego dziecka. Duszącego się chłopca ojciec wiózł do szpitala, a dzięki policyjnemu pilotażowi maluch szybko trafił pod opiekę medyków.
Odkryj świat produktów do pielęgnacji mamy i dziecka
Laktator z lejkiem dopasowującym się do brodawek, pozwalający na skuteczne odciąganie bez pochylania się, a do tego butelka ze smoczkiem, która zapobiega kolkom - to wsparcie dla mamy karmiącej, które pozwala jej w pełni cieszyć się codzienną rutyną karmienia.
10-latka ranna w wypadku na DK74. Interweniował LPR
Trudne warunki drogowe wymagają od kierowców szczególnej ostrożności, uwagi i bezwzględnego przestrzegania przepisów. W Paradyżu na drodze krajowej nr 74 doszło w środę (02.02.2022) do groźnego wypadku drogowego, w którym poszkodowana została 10-letnia dziewczynka. Do szpitala zabrał ją zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Prezydent obdarował małego Eryka
3 stycznia w godzinach wieczornych w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka przy ul. Roosevelta na świat przyszedł Eryk, pierwszy piotrkowianin 2022 roku. Z tej okazji szczęśliwego tatę gościł w poniedziałek (10.01) prezydent miasta Krzysztof Chojniak.
Książka na weekend - ile można poświęcić, by ratować swoje dziecko?
Tytułowe pytanie można zadać poznając historię przygotowaną na kartach powieści Alison Ragsdale. Thriller psychologiczny, który proponujemy tym razem, to mocna i poruszająca historia. Ale nie jedyna, bo zachęcamy też do innej opowieści z tego samego gatunku – o więzionym przez lata chłopcu, który nagle staje przed szansą uwolnienia z ciemnego lochu. A ten poruszający zestaw uzupełniamy książką o zupełnie odmiennej tematyce, bo jest nią książka dla najmłodszych czytelników, a dokładniej zestaw baśni.
Zabawki do ogrodu – jak stworzyć bezpieczną strefę dla dziecka?
Wygospodarowałeś specjalnie dla dziecka miejsce w przydomowym ogrodzie? Zadbaj, aby wstawić tutaj odpowiednie zabawki i sprzęty, które pozwolą na relaks w otoczeniu pięknych drzew, krzewów oraz kwiatów. Jakie akcesoria będą potrzebne, aby zaprojektować bezpieczną strefę relaksu dla malucha? Podpowiadamy!
Sulejów: roczne dziecko pogryzione przez amstaffa
Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w sobotę (2 października) rano przy ul. Garncarskiej w Sulejowie. Pogryziony przez psa chłopiec, został zabrany do szpitala przez zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Pijany ojciec wiózł półtorarocznego syna
Sąd na wniosek śledczych zastosował tymczasowe aresztowanie wobec 32-letniego radomszczanina, który pijany zabrał dziecko z domu i woził ulicami Radomska w swoim mercedesie. Dodatkowo, policjanci podczas zatrzymania awanturnika znaleźli w samochodzie narkotyki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat