Artykuły do tagu: Budowlanka

Rajdem rowerowym
Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy przypada na trzeci piątek maja. Z tej okazji nauczyciele wraz z uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Szkolno-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie wybrali się na rajd rowerowy.
Rzucili się w wir studniówkowego szaleństwa!
Kolorowe suknie, eleganckie garnitury i szampańskie nastroje. Uczniowie i grono pedagogiczne popularnej "Budowlanki" bawili się na studniówce. Młodzież rozpoczęła imprezę od odtańczenia tradycyjnego poloneza, do którego poprosili również swoich nauczycieli.
Zbiorniki Betonowe w Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków Trybunalski, znane miasto w środkowej Polsce, dostrzega rosnące zainteresowanie wśród swoich mieszkańców i okolicznych terenów w zakresie inwestycji w zbiorniki betonowe. Te wielofunkcyjne konstrukcje zyskują coraz większą popularność, ze względu na ich wszechstronność oraz trwałość. Jednym z głównych zastosowań zbiorników betonowych w tym regionie jest gromadzenie deszczówki.
Festiwal Nauk Technicznych w
Już po raz siódmy w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 odbył się Festiwal Nauk Technicznych. Młodzież mogła spróbować swoich sił w różnych zawodach technicznych.
Podaj cegłę, czyli Dzień Budowlańca po piotrkowsku
W piątek (23.09.22) w piotrkowskiej ”Budowlance” odbyły się obchody Dnia Budowlańca. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3 mogli świętować ten dzień, biorąc udział w różnych dyscyplinach przygotowanych przez nauczycieli.
Warsztaty
Zakończyła się modernizacja warsztatów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie.
Warsztaty
Trwa modernizacja warsztatów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie. Prowadzona inwestycja ma poprawić jakość i komfort nauki uczniów oraz pracę nauczycieli.
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie biorą udział w projekcie edukacyjnym „Postaw na Słońce”. W pierwszym etapie zmagań zajęli trzecie miejsce w Polsce.
Samorząd Piotrkowa przyjął uchodźców [ZDJĘCIA]
30 uchodźców z Ukrainy zostało w środę zakwaterowanych w bursie przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3, gdzie miasto przygotowało miejsca noclegowe dla osób szukających schronienia w naszym kraju.
Remontują warsztaty
Trwają prace przy termomodernizacji elewacji i stropodachu budynku warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo -Wychowawczych nr 3.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat