Artykuły do tagu: nietrzeĽwy

Pijany lekarz zajmował się pacjentami szpitala przy Rakowskiej [AKTUALIZACJA]
NietrzeĽwy lekarz przyjmował pacjentów na oddziale ortopedycznym Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie. Dyrekcja placówki podjęła decyzję o jego zwolnieniu. Osoby, którymi zajmował się w czasie swojego dyżuru, zostały poddane ponownej konsultacji.
Pijany 23-latek zakończył jazdę na znaku drogowym
Zabrał koledze kluczyki, odjechał i rozbił auto. Wcze¶niej mężczyĽni razem pili alkohol. NietrzeĽwy 23-latek policjantom tłumaczył, że chciał tylko załatwić swoje sprawy.
Pijany kierowca zatrzymany przez ¶wiadka
Mieszkaniec Bełchatowa uniemożliwił dalsz± jazdę nietrzeĽwemu kierowcy opla corsy. Sprawca jednak oddalił się, ale pozostawił w aucie swoje dokumenty.
Zerwał kable jad±c kopark±. Miał 2,5 promila
Bełchatowscy policjanci interweniowali wobec nietrzeĽwego kierowcy koparki, który jad±c z podniesion± „łyżk±” zerwał kable energetyczne oraz internetowe. Podejrzewany miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Złamał też s±dowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
NietrzeĽwy kierowca doprowadził do kolizji na parkingu
Do obywatelskiego ujęcia nietrzeĽwego kierowcy doszło w niedzielne (29 sierpnia) przedpołudnie. Rowerzysta zauważył mężczyznę, który chwiejnym krokiem wsiadał do pojazdu. Po chwili, podczas cofania, kierowca opla uderzył w inny zaparkowany samochód. ¦wiadek udaremnił dalsz± jazdę i powiadomił policję. Po chwili 46-latek był już w rękach mundurowych i jak się okazało był on nietrzeĽwy.
Po pijanemu spowodował czołowe zderzenie
Do bardzo groĽnego wypadku doszło w sobotę (21 sierpnia), kilka minut po godzinie 12:00 na drodze pomiędzy Rękorajem i Gajkowicami. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Obaj kieruj±cy zostali przewiezieni do szpitala, a jeden z nich był nietrzeĽwy.
Pracownica parkingu pomogła w ujęciu nietrzeĽwego kierowcy
Obywatelska postawa pracownicy jednego z piotrkowskich parkingów pozwoliła na wyeliminowanie z ruchu nietrzeĽwego kierowcy, podczas pobierania opłaty wyczuła od kierowcy toyoty od mężczyzny woń alkoholu i od razu powiadomiła o tym policję. Po chwili 62-latek był już w rękach mundurowych. Za kierowanie pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolno¶ci.
23-latek zatrzymał pijanego kierowcę
Dzięki czujno¶ci 23-latka, nietrzeĽwy kierowca seata został wyeliminowany z ruchu drogowego. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 52-letni łodzianin miał w organizmie 3 promile alkoholu. Stracił już prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed s±dem.
Dwóch 15-latków pomogło w ujęciu nietrzeĽwego kierowcy
W Wolborzu dwóch 15-latków udaremniło dalsz± jazdę nietrzeĽwemu kierowcy, który chciał odjechać ze sklepowego parkingu. Dzięki czujno¶ci młodzieńców kolejny kierowca "na podwójnym gazie" został wyeliminowany z ruchu.
Obywatelskie zatrzymanie nietrzeĽwego 75-latka, który spowodował kolizję
Przypadkowy ¶wiadek uj±ł 75-latka, który spowodował kolizję z innym pojazdem i odjechał. Mężczyzna wyczuł od kieruj±cego woń alkoholu, więc zabrał mu kluczyki i udaremnił dalsz± jazdę. Okazało się, że sprawca kolizji miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat