Reklama

Artykuły do tagu: Nietrzeźwy

Obywatelskie zatrzymanie. 31-latek z trzema promilami
Wzorowa obywatelska postawa oraz odpowiedzialność ponownie pozwoliły wyeliminować z ruchu pijanego kierowcę. Tym razem w Ruścu (pow. bełchatowski) mieszkaniec powiatu wieluńskiego uniemożliwił nietrzeźwemu dalszą jazdę i na miejsce wezwał policję.
Dostał mandat za kradzież, wsiadł pijany za kierownicę
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 54-latka, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Chwilę wcześniej, mężczyzna został ukarany mandatem karnym, za kradzież sklepową. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie może trafić za kratki.
Pijany wpadł do rowu... dwoma samochodami
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej komendy zatrzymali 64-latka, który będąc pod wpływem alkoholu dwoma pojazdami, wjechał do przydrożnych rowów znajdujących się przy tej samej drodze. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdami pod wpływem alkoholu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Pijany za kierownicą. Świętował imieniny
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 37-latka, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Informację o tym zdarzeniu przekazał świadek, który widział mężczyznę wsiadającego do passata. Zatrzymany tłumaczył, że... był na imieninach.
180 km/h w terenie zabudowanym. Pijany nastolatek w rękach policji
Piotrkowscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który kierując bmw nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 19-latek uciekał przed funkcjonariuszami, ponieważ był nietrzeźwy. Teraz nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara nawet do 5 lat więzienia.
Pijany kierowca pofrunął swoim oplem
Bełchatowscy policjanci zatrzymali pijanego 41-latka, który swoją jazdę zakończył uderzając w drzewo i zaparkowane samochody. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie, a także podwójny dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Pijany lekarz zajmował się pacjentami szpitala przy Rakowskiej [AKTUALIZACJA]
Nietrzeźwy lekarz przyjmował pacjentów na oddziale ortopedycznym Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie. Dyrekcja placówki podjęła decyzję o jego zwolnieniu. Osoby, którymi zajmował się w czasie swojego dyżuru, zostały poddane ponownej konsultacji.
Pijany 23-latek zakończył jazdę na znaku drogowym
Zabrał koledze kluczyki, odjechał i rozbił auto. Wcześniej mężczyźni razem pili alkohol. Nietrzeźwy 23-latek policjantom tłumaczył, że chciał tylko załatwić swoje sprawy.
Pijany kierowca zatrzymany przez świadka
Mieszkaniec Bełchatowa uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy opla corsy. Sprawca jednak oddalił się, ale pozostawił w aucie swoje dokumenty.
Zerwał kable jadąc koparką. Miał 2,5 promila
Bełchatowscy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego kierowcy koparki, który jadąc z podniesioną „łyżką” zerwał kable energetyczne oraz internetowe. Podejrzewany miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Złamał też sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat