Do groźnie wyglądającego zderzenia samochodów osobowych doszło przed godziną dwunastą na skrzyżowaniu al. 3 Maja i Al. Kopernika. Przez kilkadziesiąt minut samochody stały na środku skrzyżowania, przez co ruch był nieco utrudniony.
Od czerwca do grudnia 2021 roku liczba kolizji i wypadków na przejściach dla pieszych w Piotrkowie Trybunalskim wzrosła o 30% w porównaniu do analogicznego okresu 2020 roku. Na każdych 10 tys. mieszkańców przypadło 1,8 takiego zdarzenia. Na tle innych miast w Polsce oznacza to istotny spadek bezpieczeństwa pieszych. W stolicy dawnego województwa piotrkowskiego miejscem najbardziej niebezpiecznym dla pieszych okazała się ul. Wojska Polskiego.
Kolizja na autostradzie A1 między Piotrkowem a Kamieńskiem. Samochód osobowy uderzył w przyczepkę informującą o robotach drogowych.
Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną groźnego zderzenia samochodów osobowych w Rozprzy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę, około południa, na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
Znów zderzenie dwóch samochodów. Znów na dwupasmówce. I znów przy skrzyżowaniu z al. Concordii. Do zderzenia dwóch "osobówek" doszło w piątkowe popołudnie na trasie W-Z w Piotrkowie.
Do potrącenia rowerzysty doszło w środę (27.04.2022) na skrzyżowaniu ulic Kostromskiej i Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Do zderzenia dwóch samochodów osobowy doszło w środowe popołudnie na ul. Kostromskiej w Piotrkowie. Podczas wypadku jedna osoba została poszkodowana.
Utrudnienia na drodze krajowej nr 12 między Piotrkowem a Sulejowem. Trzy busy oraz tir zderzyły się w Poniatowie. Jedna osoba została ranna.
Cztery wypadki i aż trzydzieści kolizji drogowych – to oficjalne policyjne statystyki z pięciu ostatnich lat dotyczące tylko jednego miejsca w Piotrkowie: wjazdu i wyjazdu z supermarketu znajdującego się przy ul. Kostromskiej. Winna jest zła organizacja ruchu czy jednak błędy kierowców?