Advertisement

Kolizja na Wojska Polskiego

ePiotrkow Poniedziałek, 03 października 2022954711
Około godziny 15:00 na ulicy Wojska Polskiego na wysokości wiaduktu kolejowego doszło do kolizji samochodu osobowego z autobusem MZK. Na miejscu tworzyły się korki.
Fot. Maciej Ku Fot. Maciej Ku

Do kolizji doszło na światłach przy skrzyżowaniu z ul. POW. Na miejscu pracowały służby, a ruch odbywał się tylko jednym pasem. Przez kilkanaście minut tworzyły się korki.


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_kasia ~go?ć_kasia (Gość)03.10.2022 20:47

Dopóki MZK nie przestaną zajeżdżać drogi osobowym, to lepiej nie będzie.

610


dzikun ~dzikun (Gość)03.10.2022 17:09

Dobrze że ten autobus to stary dobry ropniak, bo jakby to był "elektryk" i jakby się uszkodziły akumulatory, to znowu by państwo radni musieli podnieść lokalne podatki. A tak na marginesie, to co z tym zapowiadanym obniżeniem diet dla radnych, bo wszyscy jakoś nabrali wody w usta i milczą jakby ich prąd poraził.

261


ja ~ja (Gość)03.10.2022 19:54

To stłuczenie lampy wymagało interwencji służb? Ile ich przyjechało? I dlaczego ruch był zatamowany, skoro przepisy mówią o tym, że jeśli nie ma ofiar, to pojazdy należy przestawić i nie tamować ruchu??? Ktoś dostał mandat za to zaniechanie?

112


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat