Advertisement

Artykuły do tagu: potrącenie

Kolejna śmierć na torach
Czarna seria na torach kolejowych się nie kończy. Tym razem do wypadku doszło w Opocznie. Niestety mężczyzna potrącony przez pociąg nie żyje.
Kolejne śmiertelne potrącenie na torach w Piotrkowie
Feralnego weekendu na torach ciąg dalszy. Tym razem doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny na wysokości ulicy Budki w Piotrkowie.
Rowerzystka zginęła po czołowym zderzeniu z audi
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Luboszewach w gminie Lubochnia (pow. tomaszowski). Audi uderzyło tam w dwie rowerzystki jadące z przeciwnego kierunku ruchu. Na miejscu zginęła 62-letnia kobieta, zaś 71-latka z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Przebiegała przez tory. Zginęła potrącona przez pociąg
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w środę (10.08.2022) na torowisku Centralnej Magistrali Kolejowej w Opocznie. Pociąg potrącił tam kobietę, która przechodziła przez torowisko w miejscu niedozwolonym. 20-latka zginęła na miejscu.
Potrącenie rowerzysty na pasach (ZDJĘCIA)
Do zdarzenia, z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego, doszło w alei Kopernika w Piotrkowie, w piątek, około godziny 20.30.
Feralne spotkanie na drodze [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]
Do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego doszło w środę wczesnym popołudniem w Rokszycach Drugich.
Potrącenie rowerzysty na ul. Sienkiewicza  (ZDJĘCIA)
Nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu jednośladem. Mężczyzna z obrażeniami ciała, został zabrany do szpitala.
Groźne potrącenie na przejściu w Piotrkowie
Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Alejach Sikorskiego, na wysokości wjazdu na bazar przy ul. Dmowskiego. Ranny został 14-letni chłopiec
9-letnia rowerzystka potrącona na przejściu
Na ul. Piotrkowskiej w Opocznie doszło do potrącenia dziecka 9- latki, która rowerem przejeżdżała przez przejście dla pieszych. Na szczęście dziewczynka nie odniosła poważnych obrażeń ciała.
09.05.2022 09:58
Potrącenie na pasach
Na ulicy Opoczyńskiej w Sulejowie doszło do potrącenia pieszego przy przejściu dla pieszych. Jak informuje portal sulejów24.com, poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat