Advertisement

Artykuły do tagu: Sikorskiego

Najbardziej kolizyjne miejsce w Piotrkowie. Interweniuje samorządowiec
Radny Sejmiku Wojewódzkiego Marek Mazur zajął się sprawą najbardziej kolizyjnego miejsca w Piotrkowie, czyli skrzyżowania al. Sikorskiego i al. Concordii w Piotrkowie.
Kolejne zdarzenie na skrzyżowaniu Sikorskiego i Concordii
Można by rzec, że nie ma tygodnia bez zdarzenia na tym skrzyżowaniu. W sobotę po godzinie 19 doszło do kolejnego.
Kolejne zdarzenie na drogach Piotrkowa
Do kolejnego w ten weekend zdarzenia drogowego doszło około godziny 15. w sobotę.
Staranował bariery i uderzył w ogrodzenie
Zła passa na drogach naszego regionu trwa nadal. Przekonał się o tym kierowca srebrnego forda.
Kolejne zdarzenie na feralnym skrzyżowaniu. Tym razem ucierpiała policja
Minęło zaledwie parę dni od poprzedniego zdarzenia, a znów doszło do kolizji w obrębie skrzyżowania Al. Sikorskiego i al. Concordii. Tym razem ucierpieli m.in. funkcjonariusze policji i ich samochód.
Kto powinien naprawić zepsutą sygnalizację?
Uważajcie, przechodząc po pasach w Alejach Sikorskiego. Od dłuższego czasu nie działa tam sygnalizacja świetlna. Okazuje się, że służby miejskie niewiele mogą w tej sprawie zrobić.
Ciężarówka wjechała w lawetę
Samochód ciężarowy uderzył w lawetę przewożącą koparkę. Do niebezpiecznie wyglądającej kolizji doszło w poniedziałek około 11.00 w alejach Sikorskiego w Piotrkowie.
Awaria sygnalizacji na dużym skrzyżowaniu już naprawiona
Przez kilka godzin nie działały światła na całym skrzyżowaniu Alei Sikorskiego z aleją Concordii w Piotrkowie Trybunalskim. Usterkę udało się już usunąć.
Samochód straży pożarnej zderzył się z volkswagenem
To już kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe, do jakiego doszło w piątek (01.07.2022) w naszym regionie. Tym razem w samym Piotrkowie Trybunalskim zderzyły się ze sobą strażacka toyota proace oraz volkswagen passat.
Niebezpieczna pułapka. Skrzyżowanie Alei Sikorskiego z aleją Concordii
Skrzyżowanie Alei Sikorskiego z aleją Concordii uchodzi wśród kierowców za jedno z najbardziej niebezpiecznych. Od pewnego czasu czeka na nich dodatkowa niespodzianka. To zielone światło sygnalizacji ulicznej, któremu zaufać w żadnym wypadku nie wolno.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat