Reklama

Artykuły do tagu: dachowanie

9 godzin temu, 22:29
Dachowanie zakończone w rowie
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę w godzinach wieczornych koło Stobnicy. Na drodze wojewódzkiej nr 742 dachował samochód.
Wypadł z drogi i... wpadł do fosy
Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną niebezpiecznego zdarzenia spowodowanego przez kierowcę toyoty. 51-latek na łuku drogi wojewódzkiej nr 483 w Krześlowie (gm. Zelów) stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do fosy. Jego pojazd całkowicie zatonął. Wyciągnęli go wezwani na miejsce strażacy. Na szczęście nikt nie został ranny.
23.02.2022 12:11
Dachowanie w Wolborzu
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środowy poranek w Wolborzu. Na ul. Warszawskiej dachowały dwa samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Oboje pili, oboje prowadzili, oboje zostali zatrzymani
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę oraz jej o 4 lata młodszego partnera, którzy kierowali samochodami pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalili ponadto, że pojazd którym kierował 31-letni tomaszowianin dachował po uderzeniu w wysepkę ronda.
Gdzie podział się kierowca osobówki?
Ponownie niebezpiecznie na S8. Tym razem z biegnącej drogi serwisowej wzdłuż trasy S8, wypadł samochód osobowy i dachował. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia nie znaleźli kierowcy.
Dachowanie w gminie Gorzkowice
Śliska nawierzchnia, niezachowanie ostrożności czy nadmierna prędkość mogą skutkować niebezpiecznymi zdarzeniami drogowymi. O tym przekonała się uczestniczka kolizji drogowej, do której doszło w Sobakowie, w gminie Gorzkowice.
02.01.2022 18:26
Dachowanie w Srocku
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do jakiego doszło w niedzielne południe w Srocku. W zdarzeniu uczestniczył jeden samochód osoby, który dachował.
08.12.2021 14:29
Dachowanie w Grabicy
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w środowe (08.12.2021) popołudnie w Grabicy. Dachował tam samochód osobowy. Niezbędna okazała się pomoc strażaków.
03.12.2021 07:36
Dachowanie na S8
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy z czwartku (02.12.2021) na piątek (03.12.2021) na trasie S8 . W Wolborzu dachował samochód osobowy.
Peugeot dachował w polu. Kierowca miał 3 promile
Piotrkowscy i bełchatowscy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Bełchatowa, który prowadząc pod wpływem alkoholu utracił panowanie nad osobowym peugeotem, wypadł z drogi i dachował. Mężczyzna porzucił samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. Został jednak szybko namierzony przez stróżów prawa.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat