TERAZ12°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Kolizja na dwunastce w Sulejowie. Jeden samochód dachował

P.Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski sob., 10 lutego 2024 21:47
Dwa samochody zderzyły się w sobotnie popołudnie na DK 12 w Sulejowie. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł jednak obrażeń.
Zdjęcie
Autor: fot. Sulejow24.com

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Do kolizji doszło około godziny 16.30. Powodem zdarzenia było niezachowanie ostrożności podczas manewru wyprzedzania.

Zarówno honda jak i volkswagen przemieszczali się od strony Sulejowa w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Kierujący volkswagenem podjął manewr wyprzedzania, lecz kierujący hondą nie zauważył tego i również podjął ten sam manewr. W wyniku tego honda uderzyła w prawy bok volkswagena, po czym dachowała. Na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego. Nikt nie odniósł obrażeń i żaden z uczestników zdarzenia nie został przewieziony do szpitala – relacjonuje st. sierż Remigiusz Pacyna z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

Jak informuje piotrkowska policja, obaj kierujący byli trzeźwi.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 31

    ~Sposób (gość)

    11.02.2024 19:29

    Trzeba tam zbudować rondo.


    ~Przegięcie (gość)

    11.02.2024 19:27

    Blaszyska się wyklepie, a płot przegięty.


    ~Niv (gość)

    11.02.2024 17:16

    Ciekawe po co są lusterka


    ~Jaś kierowca (gość)

    11.02.2024 13:52

    królowie szos wyprzedzali, czy było warto ? Większość samochodów porusza się z podobną prędkością więc po co wyprzedzać ? Żeby zyskać pięć minut ,,,,,,,,, lub kogoś uszkodzić czy zabić ? Brak rozumu.



    ~ABS (gość)

    11.02.2024 13:13

    Co dziennie widzę takich Miszczów,mówie wtedy krzyż na drogę
    Niestety sami się eliminują


    reklama

    Dla Ciebie

    12°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio