Advertisement

Artykuły do tagu: alkohol

„Profilaktyczny” koncert muzyki rozrywkowej
„Święta w nas” to tytuł koncertu, na który zapraszają przedstawiciele Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulejowie oraz sulejowskiego Zespołu interdyscyplinarnego do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Przed koncertem odbędzie się krótki wykład na temat wymienionych zagrożeń, ponieważ jak powszechnie wiadomo - lepiej zapobiegać niż leczyć.
Skonfiskowali blisko 130 litrów bimbru
Piotrkowscy policjanci zabezpieczyli elementy aparatury do wyrobu bimbru, a także 126,5 litra gotowego już produktu. Nielegalny ,,punkt produkcyjny" funkcjonariusze ujawnili w miejscu zamieszkania 65-latka.
Oświadczenie wójta gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka
- Jest mi bardzo przykro i nie potrafię odnaleźć słów, którymi mógłbym wyrazić dzisiaj swój żal - tak swoje oświadczenie rozpoczyna Janusz Jędrzejczyk, wójt gminy Rozprza, którego policjanci zatrzymali podczas prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.
Z czym łączyć gin? Nie tylko z tonikiem! Sprawdź nasze propozycje
Gin to dość popularny anglosaski trunek, który ma swoich wielbicieli jak i zadeklarowanych antyfanów. Obecnie bardzo często możesz spotkać go w barach, gdzie funkcjonuje jako składnik wielu różnych, znanych i lubianych drinków. Większa część będzie kojarzyć go na przykład w połączeniu z tonikiem. Jak produkuje się ten trunek, z czym go łączyć?
Pijany uciekał przed policją. Uderzył w radiowóz... dwa razy
Policjanci z tomaszowskiej drogówki zatrzymali 54-letniego kierowcę poloneza, który będąc pod wpływem alkoholu, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna potrącił interweniującego policjanta i doprowadził do dwóch kolizji z radiowozem. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Zaginął po firmowej imprezie
Opoczyńscy policjanci poszukiwali zaginionego 48-letniego mężczyzny, który w miniony weekend wyszedł na imprezę firmową i nie wrócił do domu. Okazało się, że mężczyzna jest cały i zdrowy. Został odnaleziony przez patrol Straży Ochrony Kolei, który pomagał policjantom w poszukiwaniach.
Policjant w stanie po użyciu alkoholu zatrzymany...przez policjantów
Pechowo, dla 42-latka, zakończyła się rutynowa kontrola przeprowadzona przez piotrkowską drogówkę. Jak się okazało, kierowcą zatrzymanego pojazdu był funkcjonariusz KMP w Piotrkowie Trybunalskim.
Ona kradła alkohol i kawę, on perfumy
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które dopuściły się kradzieży w sklepach na terenie Piotrkowa. 48-latka oraz 18-latek usłyszeli już zarzuty. Obojgu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Jak przekonać osobę uzależnioną do leczenia?
Co zrobić, aby bliska nam osoba, która jest uzależniona od alkoholu, wyraziła zgodę na terapię? Jak ją do tego zmotywować? Tłumaczyć, prosić, a może grozić?
Rowerzysta na podwójnym gazie na ul. Czarnej
Policjanci z piotrkowskiej drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 45-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu. Za to wykroczenie mężczyzna otrzymał 2500 złotych mandatu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat