Piotrków Trybunalski - w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych doszło do kradzieży rozbójniczej artykułów spożywczych i alkoholowych. Kobieta i mężczyzna usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zatrzymali sprawców kradzieży rozbójniczej, do której doszło 17 października 2025 roku w jednym z dyskontów na terenie miasta.
Pracownik ochrony na terenie sklepu zaobserwował mężczyznę, który ukradł produkty spożywcze i alkoholowe. Aby się uwolnić, 25-letni mieszkaniec powiatu szarpał się i uderzył szklaną butelką ochroniarza. 19-letnia kobieta czekała przy automatycznych drzwiach, aby ułatwić ucieczkę 25-latkowi - mówi mł. asp. Edyta Daroch, oficer prasowy piotrkowskiej policji.
Usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Komentarze 6