Artykuły do tagu: Zamkowa

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Jerozolimskiej i Zamkowej. Do szpitala trafiły 3 osoby [ZDJĘCIA]
Do zderzenia łącznie trzech samochodów doszło we wtorek przed godziną 16 na skrzyżowaniu ulic Jerozolimskiej i Zamkowej w Piotrkowie.
Zderzenie dwóch aut przy zamku
Do groźnie wyglądającego zdarzania doszło w poniedziałek wieczorem w Piotrkowie.
Martwy mężczyzna w pustostanie
Ciało mężczyzny zostało znalezione w czwartek rano w pustostanie przy ulicy Zamkowej w Piotrkowie. Leżącą bez oznak życia osobę, zauważyli pracownicy pobliskiej instytucji.
Zderzenie osobówek obok Mediateki
Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowe (13.09.2022) przedpołudnie na ul. Jerozolimskiej w Piotrkowie. Uczestnikami zdarzenia byli kierowcy hondy oraz volkswagena.
Ciało mężczyzny na Zamurowej. Zamarzł?
Na rogu ulic Zamurowej i Zamkowej w Piotrkowie znaleziono ciało mężczyzny.
Budynki przy ulicy Zamkowej 24 w Piotrkowie, w których miał się znajdować szpital wojewódzki, znów są na sprzedaż.
W miniony piątek plac budowy został przekazany inwestorowi. Modernizacja ulicy Zamkowej to kolejna inwestycja, która będzie wykonywana w ramach projektu „Trakt Wielu Kultur”.
Ulica Zamkowa będzie dwukierunkowa - to jedno z założeń rewitalizacji tej części Piotrkowa w ramach realizacji kolejnego etapu Traktu Wielu Kultur. Przetarg na to zadanie już został ogłoszony.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat