Artykuły do tagu: otwarcie

Centrum Kultury oficjalnie otwarte.
- To najpiękniejszy dzień w mojej pracy samorządowca - tak w sobotę mówił wójt gminy Czarnocin Roman Miksa, a działo się to podczas otwarcia EkoSfery - nowego centrum kultury w gminie.
Nowe przedszkole już tętni życiem
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego było okazją do oficjalnego otwarcia nowoczesnego obiektu w Gorzkowicach. W poniedziałek (04.09.2023) dzieci z tej gminy po raz pierwszy przekroczyły progi Przedszkola Samorządowego.
Centrum krwiodawstwa w nowej odsłonie
Po dwóch tygodniach przerwy w czwartkowy poranek otwarto piotrkowski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym czasie remontowano i adoptowano nowe pomieszczenia. Teraz będzie dużo wygodniej.
N–park czeka na otwarcie
Już na najbliższą środę (31.05.2023) zaplanowano otwarcie N-parku, jednego z największych obiektów handlowych w Piotrkowie. Zajrzeliśmy na jego teren, by przyjrzeć się ostatnim pracom porządkowym.
Duże zmiany na drogach w Piotrkowie
W poniedziałkowy poranek doszło do dużych zmian na piotrkowskich drogach. Duża część remontowanych ulic została otwarta dla ruchu. To powinno spowodować, że po mieście będzie jeździć się zdecydowanie łatwiej.
Jurek Owsiak odwiedził Piotrków, by otworzyć rondo WOŚP
Prezes fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak przyjechał w piątek (28.04.2023) do Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkańcy i kierowcy przemierzający skrzyżowanie u zbiegu ulic Kostromskiej i Polnej mogli już zauważyć, że zamontowano tam tabliczki z nazwą WOŚP. Teraz założyciel fundacji dokonał symbolicznego otwarcia ronda, w towarzystwie liderów piotrkowskich sztabów Orkiestry, a także władz miasta i powiatu.
Golesze z nowoczesną szkołą i nową drogą [ZDJĘCIA]
Nowoczesna szkoła w Goleszach Dużych w gminie Wolbórz została oficjalnie otwarta. To placówka, która już od wielu lat służy tutejszej społeczności, ale w ostatnich latach przeszła gruntową modernizację. Podobnie jak pobliska droga, która także od niedawna w zupełnie nowej odsłonie służy kierowcom.
Nowy, niezwykły OUTLET EKO ŚWIAT otwiera się w Piotrkowie!
Już w sobotę, 4 marca o godzinie 9:00 otwarcie nowego i pierwszego takiego OUTLETU w Piotrkowie Trybunalskim. EKO ŚWIAT Recycling&Reuse, bo o nim mowa, powstaje w miejscu dawnego Świetlika - przy ul. Krakowskie Przedmieście 12/14.
Powiatowe Centrum Przesiadkowe otwarte [ZDJĘCIA]
Trwało to nieco dłużej, niż przewidywano, ale w końcu się udało. W środę odbyło się oficjalne otwarcie Powiatowego Centrum Przesiadkowego w Piotrkowie Trybunalskim. Od czwartku z przebudowanego placu będą już korzystać przewoźnicy i pasażerowie.
Będzie bezpieczniej. Posterunek policji wrócił do Woli Krzysztoporskiej
To był historyczny moment dla Woli Krzysztoporskiego. Po kilku latach nieobecności do miejscowości powrócił posterunek policji. W czwartek oficjalnie oddano do użytku nowoczesny budynek, w którym będą pracować funkcjonariusze.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat