Nowe przedszkole już tętni życiem

Region Wtorek, 05 września 20234
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego było okazją do oficjalnego otwarcia nowoczesnego obiektu w Gorzkowicach. W poniedziałek (04.09.2023) dzieci z tej gminy po raz pierwszy przekroczyły progi Przedszkola Samorządowego.

Ładuję galerię...

Uroczystość otworzyła Magdalena Rutka, dyrektor placówki, która powitała zebranych gości, po czym wygłosiła okolicznościowe przemówienie. Stwierdziła, że zrealizowana inwestycja jest niezwykle ważna dla lokalnej społeczności.

 

Następnie głos zabrał wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, który podkreślił, że jest ogromnie szczęśliwy, iż udało się doprowadzić do finalizacji tego zadania, które od samego początku było dla niego jednym z priorytetów inwestycyjnych.

 

Podczas uroczystości nie zabrakło też innych okolicznych przemówień wygłoszonych przez przybyłych gości. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem zrealizowanej inwestycji. Zgodnie podkreślili, że jest to miejsce, które będzie bardzo dobrze służyć dzieciom. Podkreślono, że dzięki zaangażowaniu wójta i ciężkiej pracy powstaje wiele ważnych inwestycji przyczyniających się do rozwoju gminy Gorzkowice.

 

Uroczystość uświetnił występ absolwentki Przedszkola Samorządowego - Jagody Nowak, która zaśpiewała piosenkę „Przedszkole drugi dom”. Bardzo podniosłym punktem uroczystości było przecięcie wstęgi symbolizujące oficjalne otwarcie przedszkola. 

 

Po oficjalnym otwarciu przedszkola wszyscy goście, w tym rodzice i dzieci, mieli możliwość obejrzenia pomieszczeń, a także zapoznania się ze zbiorami kronik przedszkolnych.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nicpoń ~Nicpoń (Gość)05.09.2023 11:33

A co tam robi Piotr jak to nie jego gmina?Wszystko fajnie tylko opłaty za przedszkole wyższe mają być niż w prywatnych.

71


K. ~K. (Gość)05.09.2023 20:03

Pani Magdalena Rutka przemiła osoba , więcej takich Pań Dyrektor w Naszym kraju i Polska będzie lepsza :)

20


Ot co ~Ot co (Gość)05.09.2023 19:36

To dobrze, choć przedszkole, to nie jest dobre miejsce dla dzieci. Wiele z nich, przeżywa tam stres.

41


Kacper ~Kacper (Gość)05.09.2023 09:01

Tętni życiem polityków...

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat