Advertisement

Artykuły do tagu: otwarcie

Rozprza z Biurem Obsługi Mieszkańców
W Urzędzie Miasta i Gminy w Rozprzy powstało Biuro Obsługi Mieszkańców. Zmieniło się nie tylko wnętrze magistratu, ale wprowadzono również wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
29.11.2023 10:43
Wraca miejskie lodowisko
Dobra informacja dla fanów jazdy na łyżwach. Już w piątek startuje kolejny sezon na miejskim lodowisku. Obiekt zostanie otwarty o godz. 16:00.
Nowoczesne przedszkole oficjalnie otwarte
W sobotę (25.11) oficjalnie otworzono Gminne Przedszkole i Żłobek im. Misia Uszatka w Grabicy. Choć dzieci uczęszczają do tej placówki od września, to oficjalne otwarcie nastąpiło niecałe trzy miesiące później.
Wjazd w ulicę Moryca otwarty, ale nie dla wszystkich
Ulica Moryca w Piotrkowie znów jest przejezdna od strony ulicy Krakowskie Przedmieście. Wjazd otwarto w minioną środę. Teraz kierowców wjeżdżających w ulicę Moryca od strony 'krakówki' wita metalowa bramownica, która umożliwia przejazd pojazdom do trzech metrów wysokości.
25.09.2023 10:27
Wstęga przecięta
Była msza święta, kwiaty, podziękowania, a nawet przecięcie wstęgi. W niedzielę w Wilkoszewicach w gminie Gorzkowice uroczyście otwarto przebudową drogę w tej miejscowości.
Centrum Kultury oficjalnie otwarte.
- To najpiękniejszy dzień w mojej pracy samorządowca - tak w sobotę mówił wójt gminy Czarnocin Roman Miksa, a działo się to podczas otwarcia EkoSfery - nowego centrum kultury w gminie.
Nowe przedszkole już tętni życiem
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego było okazją do oficjalnego otwarcia nowoczesnego obiektu w Gorzkowicach. W poniedziałek (04.09.2023) dzieci z tej gminy po raz pierwszy przekroczyły progi Przedszkola Samorządowego.
Centrum krwiodawstwa w nowej odsłonie
Po dwóch tygodniach przerwy w czwartkowy poranek otwarto piotrkowski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym czasie remontowano i adoptowano nowe pomieszczenia. Teraz będzie dużo wygodniej.
N–park czeka na otwarcie
Już na najbliższą środę (31.05.2023) zaplanowano otwarcie N-parku, jednego z największych obiektów handlowych w Piotrkowie. Zajrzeliśmy na jego teren, by przyjrzeć się ostatnim pracom porządkowym.
Duże zmiany na drogach w Piotrkowie
W poniedziałkowy poranek doszło do dużych zmian na piotrkowskich drogach. Duża część remontowanych ulic została otwarta dla ruchu. To powinno spowodować, że po mieście będzie jeździć się zdecydowanie łatwiej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat