Advertisement

Artykuły do tagu: otwarcie

Duże zmiany na drogach w Piotrkowie
W poniedziałkowy poranek doszło do dużych zmian na piotrkowskich drogach. Duża część remontowanych ulic została otwarta dla ruchu. To powinno spowodować, że po mieście będzie jeździć się zdecydowanie łatwiej.
Jurek Owsiak odwiedził Piotrków, by otworzyć rondo WOŚP
Prezes fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak przyjechał w piątek (28.04.2023) do Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkańcy i kierowcy przemierzający skrzyżowanie u zbiegu ulic Kostromskiej i Polnej mogli już zauważyć, że zamontowano tam tabliczki z nazwą WOŚP. Teraz założyciel fundacji dokonał symbolicznego otwarcia ronda, w towarzystwie liderów piotrkowskich sztabów Orkiestry, a także władz miasta i powiatu.
Golesze z nowoczesną szkołą i nową drogą [ZDJĘCIA]
Nowoczesna szkoła w Goleszach Dużych w gminie Wolbórz została oficjalnie otwarta. To placówka, która już od wielu lat służy tutejszej społeczności, ale w ostatnich latach przeszła gruntową modernizację. Podobnie jak pobliska droga, która także od niedawna w zupełnie nowej odsłonie służy kierowcom.
Nowy, niezwykły OUTLET EKO ŚWIAT otwiera się w Piotrkowie!
Już w sobotę, 4 marca o godzinie 9:00 otwarcie nowego i pierwszego takiego OUTLETU w Piotrkowie Trybunalskim. EKO ŚWIAT Recycling&Reuse, bo o nim mowa, powstaje w miejscu dawnego Świetlika - przy ul. Krakowskie Przedmieście 12/14.
Powiatowe Centrum Przesiadkowe otwarte [ZDJĘCIA]
Trwało to nieco dłużej, niż przewidywano, ale w końcu się udało. W środę odbyło się oficjalne otwarcie Powiatowego Centrum Przesiadkowego w Piotrkowie Trybunalskim. Od czwartku z przebudowanego placu będą już korzystać przewoźnicy i pasażerowie.
Będzie bezpieczniej. Posterunek policji wrócił do Woli Krzysztoporskiej
To był historyczny moment dla Woli Krzysztoporskiego. Po kilku latach nieobecności do miejscowości powrócił posterunek policji. W czwartek oficjalnie oddano do użytku nowoczesny budynek, w którym będą pracować funkcjonariusze.
Wreszcie otworzą centrum przesiadkowe
Powiatowe Centrum Przesiadkowe w Piotrkowie Trybunalskim nareszcie doczeka się oficjalnego otwarcia. Inwestycja, która początkowo miała zostać zakończona w połowie 2022 roku, opóźniła się przez liczne problemy, w tym np. brak niezbędnych materiałów do ukończenia budowy.
Droga Łęczno-Kłudzice w gminie Sulejów oficjalnie oddana do użytku. To istotny skrót dla mieszkańców, który pozwala uniknąć korki na krajowej dwunastce.
Rekordowa zbiórka krwi (ZDJĘCIA)
Akcja pod hasłem "Niepodległość mamy we krwi" odbyła się w niedzielę, 13 listopada w Wolborzu. Oddano prawie 25 litrów tego cennego płynu.
Z miłości do szewskiej pasji
W miniony wtorek przy ul. Sieradzkiej otwarto nową siedzibę wyjątkowego zakładu szewskiego "Butszew", który istnieje w Piotrkowie od 1954 roku. Prowadzony, z pokolenia na pokolenie, zakład swój kolejny rozdział rozpoczął w przypadający na 25 października Dzień Szewca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat