Artykuły do tagu: lodowisko

Piotrkowskie lodowisko zaprasza w nowym sezonie
Na miejskim lodowisku w parku księcia Józefa Poniatowskiego zainaugurowano kolejny sezon. Chętnych do aktywnego spędzania czasu na ślizgawce w ten weekend nie brakuje.
29.11.2023 10:43
Wraca miejskie lodowisko
Dobra informacja dla fanów jazdy na łyżwach. Już w piątek startuje kolejny sezon na miejskim lodowisku. Obiekt zostanie otwarty o godz. 16:00.
Ostatnia szansa na łyżwy
To już ostatni dzień funkcjonowania miejskiego lodowiska w tym sezonie. Kto chciałby jeszcze pojeździć na łyżwach w parku ks. Poniatowskiego, ma na to czas tylko do wieczora.
Co powiecie na łyżwy? Miejskie lodowisko zaprasza!
W piątkowe popołudnie miała miejsce inauguracja sezonu łyżwiarskiego na miejskim lodowisku w Piotrkowie w parku ks. J. Poniatowskiego. Dla przybyłych mieszkańców czekała gorąca herbata oraz poczęstunek w postaci czekoladowych mikołajów.
01.12.2022 12:04
Wraca miejskie lodowisko
Jeszcze w tym tygodniu otwarte zostanie miejskie lodowisko, które w Piotrkowie od kilkunastu lat działa w parku ks. J. Poniatowskiego. Ceny za korzystanie z lodowiska pozostają bez zmian.
23.02.2022 10:27
Pączki na lodowisku
Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu łyżwiarskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w tłusty czwartek (24.02.2022) na „Pączki na lodowisku”
03.12.2021 20:45
Lodowisko już czynne!
W piątek 3 grudnia oficjalnie otwarto lodowisko w parku im. ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Przed kasami i wypożyczalnią sprzętu ustawiła się spora kolejka i w zaledwie pół godziny lodowisko wypełniło się łyżwiarzami. Czekały na nich także słodycze, którymi częstował św. Mikołaj.
Od piątku OSiR zaprasza na miejskie lodowisko
Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia lodowiska w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Łyżwiarski sezon ma oficjalnie wystartować w piątek o godz. 16:00.
14.02.2021 18:24
Walentynki na lodowisku?
Mieszkańcy naszego regionu, po poluzowaniu obostrzeń, stęsknieni za zimowymi atrakcjami masowo korzystają z lodowiska. Ze względu na obowiązujące wymagania sanitarne muszą cierpliwie odczekać na swoją kolej, by wejść na taflę lodu. Nie przeszkadza im mróz. Według nich to wszystko czyni walentynki niepowtarzalne.
Lodowisko w Piotrkowie otwarte
Od piątku 12.02 lutego można korzystać z piotrkowskiego lodowiska. Z kolei w poniedziałek otwarty zostanie basen przy Belzackiej w Piotrkowie. To dzięki odmrożeniu – przynajmniej na dwa tygodnie – niektórych dziedzin gospodarki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat