Advertisement

Artykuły do tagu: Moryca

14.09.2022 12:00
Gnojem w kierowców
Kupę gnoju postanowił wykorzystać jeden z rolników, aby walczyć z kierowcami bezprawnie rozjeżdżającymi jego pole. Taki swoisty perfomance można zobaczyć przy ul. Moryca w Piotrkowie.
14.09.2022 10:42
Wolbórz ma swój kort
- Cieszę się, że mamy taki obiekt sportowy, szczególnie teraz, kiedy Polka Iga Świątek została najlepszą tenisistką na świecie - powiedział na otwarciu pierwszego w Wolborzu oraz całym powiecie piotrkowskim kortu tenisowego, burmistrz Andrzej Jaros.
W poniedziałek zamkną ulicę Moryca
Skrzyżowanie ulic Moryca i Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie zostanie zamknięte w najbliższy poniedziałek (23 maja) o godzinie 10. Ma to związek z zaplanowanym remontem nawierzchni jezdni.
Nowe informacje w sprawie remontu ul. Moryca
Władze Piotrkowa przygotowują się do remontu ul. Moryca. Przy drodze wybudowany wykonany został rów, którego zadaniem jest odwodnić drogę. Być może już w kwietniu na drodze pojawią się drogowcy.
Groźne zderzenie opla z seatem
Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i Moryca w Piotrkowie.
Jest decyzja w sprawie remontu ul. Moryca
Powiedzieć, że stan nawierzchni ul. Moryca pozostawia wiele do życzenia, to jakby nic nie powiedzieć. Mieszkańcy ciągle apelują o naprawę drogi, która praktycznie nie nadaje się do użytkowania. Z informacji, do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że rozpoczęły sie przygotowania do remontu.
Ulica Moryca. Czy to jeszcze Piotrków?
Nadesłane przez jednego z naszych czytelników zdjęcie nie pozostawia złudzeń. Nawierzchnia ulicy Moryca na swym środkowym odcinku praktycznie przestała istnieć.
Co zrobić, gdy samochód ulegnie awarii na przejeździe kolejowym?
Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe w ramach akcji Bezpieczny Przejazd odpowiada na tytułowe pytanie oraz informuje o zasadach korzystania z przejazdów kolejowych. Tym razem przedstawiciele spółki, Straży Ochrony Kolei oraz piotrkowskiej KMP promowali zasady bezpieczeństwa przy przejeździe na ul. Moryca.
Chcą kompleksowej przebudowy ulicy Moryca w Piotrkowie. O wsparcie prosili posła
Mieszkańcy ulicy Moryca w Piotrkowie nie składają broni i nadal walczą o kompleksową przebudowę drogi. Jej stan jest fatalny, a zdaniem piotrkowian głównie przyczynił się do tego ruch samochodów ciężarowych.
28.05.2021 17:27
BMW uderzyło w drzewo
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w piątek na ul. Krakowskie Przedmieście w pobliżu ul. Moryca w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat