Wstęga przecięta

Poniedziałek, 25 września 202341
Była msza święta, kwiaty, podziękowania, a nawet przecięcie wstęgi. W niedzielę w Wilkoszewicach w gminie Gorzkowice uroczyście otwarto przebudową drogę w tej miejscowości.

Ładuję galerię...

Uroczystość rozpoczęła się od mszy św. w kaplicy NMP w Wilkoszewicach-Gościnnej. Druga część wydarzenia miała miejsce już na przebudowanej drodze. Jak podkreślają urzędnicy była to jedna ze sztandarowych inwestycji w całej gminie.

 

W uroczystości udział wziął m.in. poseł Grzegorz Lorek, gdyż inwestycja została dofinansowana z Programu Inwestycji Strategicznych. Obecny na miejscu wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk podziękował za uruchomienie tego programu. 

Dziękujemy posłowi za obecność oraz za pomoc i wsparcie przy pozyskiwaniu środków finansowych i działań realizowanych w gminie Gorzkowice. Przeprowadzona inwestycja drogowa wpłynęła pozytywnie na poprawę estetyki miejscowości, spełniły marzenia i wieloletnie oczekiwania mieszkańców naszej gminy - podkreślił Alojzy Włodarczyk. 

Następnie zaproszeni goście oficjalnie przecięli wstęgę na nowej drodze, a zrealizowaną inwestycję poświęcił proboszcz parafii w Rozprzy ks. Wiesław Płomiński. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

14


Komentarze (41)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sdss ~sdss (Gość)05.10.2023 13:36

Garniturek wstęga i oby na zdjęciach było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

00


jolasia ~jolasia (Gość)02.10.2023 17:33

Teraz już nie wiem czy pisowska głupota sięgnęła szczytów , czy dna ?

11


SicMundusCreatusEst ~SicMundusCreatusEst (Gość)29.09.2023 10:05

A czy droga została współfinansowana przez włodarzy tamtejszej parafii? Bo niby czemu msza święta i poświęcenie asfaltu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

40


Wolak ~Wolak (Gość)29.09.2023 09:36

A nasz starosta poszedł trzecią drogą.

30


j. ~j. (Gość)27.09.2023 18:52

Nowa droga jest O.K., ale.... przy okazji, taka refleksja: Zawsze przy takich okazjach tak jest, że ktoś przecina wstęgę, wygłasza piękne przemówienie, może nawet sobie przypisze zasługi, że coś tam zostało wybudowane, później oczywiście zazwyczaj jest uroczyste przyjęcie dla takich „przecinaczy”, a gdzieś w ostatnim rzędzie na tej uroczystości stoi ktoś, kto wykonał ogrom pracy, żeby było w ogóle co otwierać. Ale... niektórzy tak mają, że zawczasu kombinują, jak tu się w życiu ustawić, żeby to ktoś inny się naharował i sobie tylko przecinać wstęgi, pięknie przemawiać itd..... Wiem coś o tym, bo... sam niedawno stałem w tym ostatnim rzędzie i rzygać mi się chciało, kiedy musiałem brać udział a w tej smutnej uroczystości urządzonej specjalnie dla pewnego ważniaka, kto sobie przyjechał z W-wy żeby przeciąć tą wstęgę!

60


go?ć_hahaha ~go?ć_hahaha (Gość)26.09.2023 14:57

A wiecie co będzie w październiku? Rocznica Powstania Styczniowego!!!!

13


mixer2 ~mixer2 (Gość)25.09.2023 12:14

dofinansowana z podatków płacących podatki czyli nie ze środków posła Lorka ani księdza proboszcza...

324


Robo ~Robo (Gość)26.09.2023 21:07

Tylko jakoś p. Cecotki brakło....
Czyżby już ma dość i wstyd
Czy dość i mało się nachlapal

40


stary piotrkowianin ~stary piotrkowianin (Gość)26.09.2023 17:57

No i znowu Lorek. Czymże on się zasłużył?Jeździ teraz i swoją obecnością rozsiewa zarazę nienawiści.

42


Polak prawde ci powi ~Polak prawde ci powi (Gość)26.09.2023 11:25

jaja sobie robicie??
Otwarcie drogi to powinno być gdy powstanie nowa droga z niczego!
jeżeli chodzi o przebudowę drogi to jest waszym obowiązkiem!
Msza, kwiaty co to PRL!!?? i po co ksiądz ?

100


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat