Advertisement

Artykuły do tagu: starostwo

Starostwo zaprasza na Galę Samorządu
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy w piątek odbędzie się Gala Samorządu oraz Gala Kobiet Wyjątkowych. Początek o godz. 18:00.
Z ministrem o uproszczeniu procedur
Piotr Uściński, wiceminister rozwoju i technologii, gościł w środowe popołudnie w Piotrkowie. W siedzibie Starostwa Powiatowego spotkał się z samorządowcami i urzędnikami, z którymi rozmawiał o nowelizacji ustawy dotyczącej planowania przestrzennego.
Pieniądze na zatrudnienie niani. Ostatnia szansa na złożenie wniosku
Kończy się nabór do programu "Niania szansą na powrót do pracy". Projekt jest realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, a wnioski można składać do 20 maja.
Kto będzie „Kobietą Wyjątkową”?
„Kobieta Wyjątkowa Ziemi Piotrkowskiej” - taki plebiscyt organizuje Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. Wyróżnienie przyznawane jest za szczególne osiągnięcia kobiet w działaniu na rzecz powiatu poprzez promowanie postaw aktywnych, społecznych, kulturowych i przedsiębiorczych.
Dopłacą do zatrudnienia niani
30 kobiet może skorzystać z projektu "Niania szansą na powrót do pracy". Program jest realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, a nabór już wystartował.
Chcesz pomóc uchodźcom? Weź udział w Forum
Organizacje, które zajmują się pomocom uchodźcom z Ukrainą i chcą nadal nieść im wsparcie, mogą wziąć udział w Forum Organizacji Pozarządowych, które rozpocznie się w piątek (01.04.2022) o 15.00 w piotrkowskim Starostwie Powiatowym. W czasie spotkania będzie można m.in. wymienić pomysły dotyczące przyszłych działań na rzecz obywateli Ukrainy, którzy uciekają przed wojną.
Free Shop dla Ukraińców w Piotrkowie
Free Shop dla obywateli z Ukrainy powstał w Piotrkowie. Miejsce zostało stworzone przez Starostwo Powiatowe i jest to kolejna już forma pomocy dla uchodźców, którzy w naszym regionie szukają schronienia przed wojną.
Dzieci z Ukrainy na Podklasztorzu
Autobus pełen dzieci z ukraińskiego domu dziecka, w środę (02.03.2022) późnym popołudniem zatrzymał się na krótki odpoczynek w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie.
NIE ŁAM SIĘ - ruszyła akcja profilaktyczna
Ruszyła akcja profilaktyczna "Powiatowe wtorki walki z osteoporozą pod hasłem IDZIE WIOSNA - NIE ŁAM SIĘ". Bezpłatne badania organizuje Starostwo Powiatowe.
Starostwo powiatowe zachęca do mądrej pomocy
Liczą się wszelkie gesty solidarności z Ukrainą, ale i każda pomoc, jaką można przekazać w postaci rzeczowej, jak i tej płynącej z dobroci serca. Koordynatorem rządowo-samorządowej akcji humanitarnej na terenie powiatu piotrkowskiego jest starosta Piotr Wojtysiak.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat