Advertisement

Artykuły do tagu: Przetarg

Mieszkańcy się doczekali. Jest przetarg na pumptrack
Po wielu miesiącach oczekiwania na tę inwestycję, w końcu jest. Urząd Miasta ogłosił przetarg na budowę pumptracku, czyli rowerowego toru do jazdy ekstremalnej.
Będzie rewitalizacja zbiornika w Bogdanowie
Już niedługo mają się rozpocząć prace rewitalizacyjne przy zbiorniku wodnym w Bogdanowie. W Urzędzie Gminy rozstrzygnięto przetarg na realizację inwestycji.
Pieniądze są, ale... chętnych brak
Urząd Miasta podpisał umowę na dofinansowanie zakupu dwóch samochodów elektrycznych oraz stacji do ich ładowania. Pieniądze już są, ale urzędnicy mają na razie problem z firmą, która chciałaby te auta dostarczyć.
Będą
Dwa elektryczne samochody osobowe wraz ze stacjami ładowania planuje zakupić Urząd Miasta w Piotrkowie. W magistracie ogłoszono przetarg na dostarczenie elektryków.
Trzy przetargi nierozstrzygnięte. Co dalej z drogami w powiecie?
Wzrost cen paliw i energii czy rosnąca inflacja, to tylko niektóre elementy, mające wpływ na rynek inwestycyjny w całym kraju. Przekonał się o tym także samorząd Powiatu Piotrkowskiego, który w ostatnim czasie nie rozstrzygnął trzech przetargów.
Co dalej z ul. Roosevelta?
Piotrkowski Urząd Miasta przygotowuje się do remontu ulicy Roosevelta na całym jej odcinku, czyli od ronda Żołnierzy Wyklętych do granic miasta. Przetarg w formule "projektuj i wybuduj" ma być ogłoszony w maju.
Ujęcie wody trzykrotnie droższe. Burmistrz ma żal do Piotrkowa
Dwie oferty wpłynęły w przetargu dotyczącym budowy ujęcia wody w Uszczynie (gm. Sulejów). Obie są znacznie wyższe niż kwota, jaką urzędnicy zarezerwowali na ten cel, czyli 4,2 mln zł. Wartość pierwszej propozycji to niemal 13 mln zł, a drugiej ponad 13,7 mln zł. Jeśli badanie ofert zakończy się pozytywnie i radni wyrażą zgodę na przeznaczenie dodatkowych pieniędzy z budżetu gminy, umowa z wykonawcą mimo to zostanie podpisana.
Ujęcie wody w Uszczynie coraz bliżej
Urząd Miejski w Sulejowie ogłosił przetarg na budowę ujęcia wody w Uszczynie. Obiekt ma powstać do końca tego roku.
PGE zaprasza na warsztaty online dla wykonawców prac w obszarze dystrybucji energii elektrycznej
Plany inwestycyjne i modernizacyjne w obszarze dystrybucji w latach 2022-2026 oraz zasady postępowań przetargowych to główne tematy warsztatów online dla obecnych i potencjalnych wykonawców PGE Dystrybucja, które odbędą się 9 marca 2022 roku o godz. 11:00.
Jest przetarg na Powiatowe Centrum Przesiadkowe
Za nieco ponad pół roku były dworzec PKS zmieni się w Powiatowe Centrum Przesiadkowe. Starostwo ogłosiło przetarg, a dzięki któremu metamorfozę przejdzie cały plac manewrowy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat