Advertisement

Artykuły do tagu: podsumowanie

Jak napisać podsumowanie zawodowe w CV?
Oferty pracy często przyciągają wiele osób zainteresowanych objęciem oferowanego stanowiska. Z perspektywy działu HR stosy CV do przejrzenia to spore wyzwanie. Może się bowiem okazać, że doskonale dopasowana do stanowiska osoba, która świetnie odnalazłaby się w pracy, przepadnie w procesie rekrutacji tylko dlatego, że jej CV nie przykuło uwagi. W tym kontekście nie może dziwić, że sztuka napisania dobrego curriculum vitae bywa tak szeroko omawiana. Niniejszy artykuł skupia się na pozornie drobnym elemencie, który — gdy jest dobrze napisany — przyciąga zainteresowanie osób rekrutujących. Jak więc stworzyć ciekawe podsumowanie zawodowe?
Szczerbiec Wolbórz nadal niepokonany. Podsumowanie 9. kolejki
Szczerbiec Wolbórz ciągle wygrywa i niezmiennie prowadzi w piotrkowskiej klasie okręgowej. W ostatniej kolejce swoim rywalom ulegli Włókniarz Moszczenica i Concordia Piotrków.
Podsumowanie ESG - PepsiCo prezentuje przykłady pionierskich zmian w branży
Dziś po raz pierwszy od czasu wdrożenia strategii PepsiCo Positive (pep+), firma opublikowała swoje Podsumowanie w Zakresie Działań Środowiskowych, Społecznych i Ładu Korporacyjnego (ESG). Pep+ to strategiczna i kompleksowa transformacja biznesu skupiona wokół zrównoważonego rozwoju i kapitału ludzkiego, które tworzą wartość i przyczyniają się do wzrostu, inspirując pozytywne zmiany.
Cztery wypadki, pięciu rannych i sześciu pijanych kierowców
Piotrkowscy policjanci podsumowali tegoroczny majowy weekend na drogach. Od 29 kwietnia do 3 maja doszło do 4 wypadków, w których rannych zostało 5 osób. Policjanci interweniowali także na miejscu kolizji oraz wyeliminowali z ruchu nietrzeźwych kierujących. Nie obyło się bez mandatów za przekroczenie prędkości.
Łódzkie na plus – podsumowanie tygodnia w skrócie
Samorząd Województwa Łódzkiego dofinansowuje inwestycje w zieleń i sport i zachęca do organizacji wydarzeń i wypoczynku związanego z tymi aktywnościami.
Druhowie z Woli Krzysztoporskiej podsumowali rok
W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze strażaków z KSRG OSP Wola Krzysztoporska. Spotkanie było okazją do podsumowania minionego roku, a także wręczenia nagród i odznaczeń.
Piotrkowianie podsumowali 30. finał WOŚP
Coraz więcej wiemy w sprawie kwoty, jaką udało się zebrać w Piotrkowie Trybunalskim i regionie podczas jubileuszowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W piątek (01.04.2022) podsumowanie swoich działań zaprezentowali przedstawiciele sztabu prowadzonego przez Dariusza Cecotkę. Zgromadzona kwota robi wrażenie.
To był tydzień: Pomagamy uchodźcom i swoim
Samorząd województwa łódzkiego nie ustaje w pomocy uchodźcom z Ukrainy. Nie tylko tym, którzy znaleźli schronienie w Łódzkiem, ale i tym, którzy zostali w ogarniętym wojną kraju.
Terytorialsi podsumowali 2021 rok
Zaangażowanie żołnierzy 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej w walkę z COVID-19 trwa niezmiennie od marca 2020 roku. Jednocześnie, w 2021 roku wznowione zostały szkolenia przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego. Łódzcy Terytorialsi biorą również udział w operacji pk. "Silne wsparcie" na granicy polsko-białoruskiej. Teraz postanowili podsumować swoje działania w minionych 12 miesiącach.
Najpopularniejsze imiona 2021 roku
Maja i Jan to dwa najpopularniejsze imiona, które nadawali rodzice swoim dzieciom w 2021 roku – tak wynika ze statystyk przygotowanych przez Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat