Advertisement

Artykuły do tagu: Koło

Lewica ostrzega przed Konfederacją
W poniedziałkowy poranek przy targowisku na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie odbyła się konferencja prasowa polityków Lewicy. Mówiono jednak głównie o... Konfederacji.
Wypadek na drodze Przygłów-Koło
Piątkowy poranek przyniósł kolejny wypadek w regionie. Tym razem do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze Przygłów-Koło. Kierowca, który spowodował wypadek miał ponad 2 promile alkoholu.
Potrącił rowerzystkę i odjechał
Kierujący samochodem osobowym potrącił podczas wyprzedzania rowerzystkę i odjechał z miejsca zdarzenia. Piotrkowscy policjanci ustalają, kto prowadził osobówkę.
Dzień Dziecka z Leśną Osadą Edukacyjną
Już w najbliższą niedzielę (04.06) Nadleśnictwo Piotrków zorganizuje Zielony Dzień Dziecka. W Leśnej Osadzie Edukacyjnej w Kole na dzieci będzie czekało wiele atrakcji. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00.
Bocian w marynacie trafił do osady w Kole
Nietypowo rozpoczęła się majówka w Leśnej Osadzie Edukacyjnej w Kole. Do ośrodka trafił "przyprawiony" bocian biały. Ptak był pokryty olejem jadalnym z przyprawami.
Nowa siedziba, nowe plany
Działają już ponad dwie dekady. Początki były skromne, ale teraz doczekali się własnej siedziby z prawdziwego zdarzenia. Mają plany i wiele pomysłów do realizacji. Moszczenickie koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów przejęło dawne pomieszczenia Gminnej Biblioteki Publicznej, która przeniosła się już do budynku przy ul. Piotrkowskiej 13.
Ranny bielik w Leśnym Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Nadleśnictwa Piotrków
Ranny ptak został przywieziony do ośrodka przez Straż Leśną. Zauważył go myśliwy z Koła Łowieckiego "Tur" na terenie Leśnictwa Straszów.
Remont drogi w Kole zakończony
Dobiegła końca przebudowa niemal kilometrowego odcinka drogi powiatowej nr 1522 w Kole (gm. Sulejów). To kolejny ukończony fragment łączący drogi DK12 oraz S8.
W Osadzie Leśnej urodził się baranek.  Zaproponuj dla niego imię!
W sobotę w Osadzie Leśnej w Kole na świat przeszedł baranek. Mały zwierzak już poznaje otoczenie, a leśnicy ogłosili zabawę na propozycję imienia dla nowego mieszkańca Osady.
Chcą dbać o środowisko
W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Gorzkowicach odbyły się zajęcia pod nazwą "STOP PLASTIK". Ich celem było uświadomienie uczniom, w jaki sposób możemy powtórnie wykorzystać odpady plastikowe i nie tylko.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat