Advertisement

Artykuły do tagu: Radni

Rozwój osobisty – od czego zacząć? Poradnik
Samorozwój to niezwykle ważna część życia każdego z nas. To właśnie w ten sposób jesteś w stanie udoskonalić swoje umiejętności, zdobyć nową wiedzę, rozwinąć się i zwiększyć swoje możliwości. Wszystkie te działania pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele i polepszyć jakość swojego życia. Z tych właśnie powodów warto zainwestować w rozwój osobisty. Od czego zacząć jednak swoją przygodę? Jak się przygotować, by zrealizować swój cel? Sprawdź ten poradnik i postaw na efektywny samorozwój już teraz!
Podwyżki za ciepło w Piotrkowie. Radni PiS obwiniają władze miasta
Horrendalne podwyżki cen za ciepło były tematem konferencji radnych Prawa i Sprawiedliwości, która we wtorek odbyła się pod miejską ciepłownią przy ul. Rolniczej. Oprócz radnych pojawili się tam też mieszkańcy Piotrkowa.
Książka na weekend - historia niedźwiedzia, który był żołnierzem
Tym razem proponujemy zestaw trzech różnych gatunkowo książek. W zestawie na najbliższe wolne dni proponujemy odrobinę historii II wojny światowej, kryminał i poradnik. Może okazać się idealny dla każdego, kto chce wytrwać w noworocznych postanowieniach.
Książka na weekend - biografia byłego prezydenta
Tym razem odetchniemy nieco od kryminałów, choć w propozycjach znajdziecie powieść trzymającą w napięciu. Poza nią proponujemy wyjątkową biografię byłego prezydenta – Lecha Wałęsy, w której nie brakuje ciekawostek i żartów. Zestaw uzupełnia poradnik dotyczący pracy nad związkiem, bo według autora sama miłość to nie wszystko.
Kodeks Agenta PRO pokazuje, jak wprowadzać najlepsze praktyki branży nieruchomości
„Dlaczego po pierwszym kontakcie klient znika i nigdy nie wraca? Co takiego robi konkurencja, że skutecznie przyciąga zainteresowanych?” – takie pytania zadają sobie agenci nieruchomości, którzy chcą być skuteczniejsi w swojej pracy. Otodom postanowił im doradzić, jak mogą skuteczniej działać tworząc Kodeks Agenta PRO.
Mają dość hipokryzji radnych z PiS
Przedstawiciele piotrkowskiego Koła Samorządowo-Europejskiego Platformy Obywatelskiej zarzucają miejskim radnym hipokryzję. Powołują się m.in. na sprawę budowy masztu telekomunikacyjnego przy ul. Dzieci Polskich w Piotrkowie.
Czy radni powinni obniżyć sobie diety? [SONDA]
Piotrków czeka czas wielkich oszczędności. Kolejne obciążenia nakładane na samorząd, rosnące koszty mediów i usług, wzrastająca najniższa krajowa czy galopująca inflacja powodują, że wszystkie miasta i gminy znajdują się w trudnej sytuacji. My (przyznajemy, że może nieco populistycznie) pytamy w naszej sondzie, czy do wspólnych oszczędności powinni dorzucić się też radni.
Posłowie zdecydowali. Prezydent porządzi dłużej
W czwartkowe popołudnie Sejm przegłosował ustawę w sprawie przedłużenia kadencji samorządów. Oznacza to, że prezydent Piotrkowa, starosta powiatu oraz burmistrzowie i wójtowie z naszego regionu na swoich stanowiskach pozostaną o 6 miesięcy dłużej.
Radni przyjęli stanowisko w sprawie przekazania świadczeń PCMD
Rada powiatu piotrkowskiego przyjęła stanowisko dotyczące propozycji Zarządu Województwa Łódzkiego w sprawie przekazania świadczeń medycznych od Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie na rzecz Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.
Chcą likwidacji ulgi dla radnych
Piotrkowscy radni Prawa i Sprawiedliwości chcą likwidacji darmowych przejazdów komunikacją miejską dla radnych. Podczas ostatniej sesji złożyli wniosek w tej sprawie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat