Advertisement

Artykuły do tagu: radio

Kolejna odsłona 30-lecia Radia STREFA FM (ZDJĘCIA)
Nagrody w konkursie plastycznym "Radio STREFA FM oczami dziecka" wręczone. Otrzymali je zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz osoby wyróżnione, w trakcie wernisażu wystawy prac konkursowych, który odbył się 15 czerwca w MOK-u.
10.06.2022 14:46
Medale dla radiowców
W Mediatece 800-lecia w piątkowe popołudnie odbyła się uroczystość wręczenia Honorowych Medali Piotrkowa Trybunalskiego z okazji 30-lecia radia Strefa FM. Władze miasta wyróżniły najbardziej zasłużonych pracowników piotrkowskiej rozgłośni.
Rozdajemy nagrody na 30-lecie Strefy FM
W weekend czeka nas kolejna odsłona okrągłych urodzin radia Strefa FM. Z okazji trzydziestej rocznicy powstania piotrkowskiej rozgłośni podczas Dni Gorzkowic będzie można wygrać sportowy rower oraz wiele innych cennych nagród.
Maglują rzeczywistość już piętnaście lat
Zaczynali od pomysłu wprowadzenia do szkoły mundurków. Potem były tysiące tematów: politycznych, rozrywkowych i społecznych. Przemaglowali katastrofę smoleńską, epidemię, ruch antyszczepionkowy, a teraz wojnę na Ukrainie. Tematów jest bez liku, chętnych do dyskusji też, a i – mimo trudnej sytuacji na świecie – dobrego humoru nie brakuje. Robert Gala i Marcin Cecotka magazyn Magiel w radiu Strefa FM prowadzą już 15 lat, i obaj zapowiadają, że na tym nie koniec.
Malowali radiowców. Kto wygrał?
Konkurs plastyczny pn. "Radio STREFA FM oczami dziecka" rozstrzygnięty. Został on ogłoszony z okazji 30-lecia rozgłośni.
Radio od A do Ż, czyli subiektywny alfabet piotrkowskiej rozgłośni
1 czerwca 1992 roku w eterze po raz pierwszy można było usłyszeć Radio Piotrków, dziś znane jako radio Strefa FM Piotrków. Z okazji 30-lecia jeden z najstarszych (stażem) pracowników radia przygotował subiektywny alfabet o wszystkim, co w ciągu tych lat wydarzyło się w radiu. Zapraszamy do lektury.
Wyróżnienie dla Strefy FM
1 czerwca radio Strefa FM obchodzić będzie trzydzieste urodziny. Pierwsze wyróżnienie i prezent rozgłośnia otrzymała dzień przed urodzinami. We wtorek prezes radiostacji odebrał Złoty Medal Pamiątkowy Zasłużony dla Ziemi Piotrkowskiej.
Tu Radio Piotrków na częstotliwości 70,1 MHz
Poniedziałek, 1 czerwca 1992 roku. Godzina 17.00. W niewielkim pomieszczeniu okazałej kamienicy przy alei 3 Maja 4 gromadzą się zaproszeni goście. Na ich twarzach wyczytać można zaciekawienie, ale i niedowierzanie.
Historia piotrkowskiego radia. To już prawie 30 lat
Czerwiec roku 1992. W Polsce ma miejsce słynna „noc teczek”, która kończy się odwołaniem rządu Jana Olszewskiego. Swoje protesty rozpoczyna Samoobrona Andrzeja Leppera. W Szwecji odbywają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, sensacyjnie wygrane przez Danię. A w Piotrkowie startuje radio. Jedno z pierwszych prywatnych w naszym kraju.
02.05.2022 07:45
3 maja tylko po polsku
To już niemal tradycja. W Święto Konstytucji 3 Maja na antenie Strefy Fm Piotrków tylko polskie piosenki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat