Artykuły do tagu: Turniej

Święto siatkówki już w ten weekend 
Na wyjątkową imprezę zapraszają władze Sulejowa. Już po raz drugi na tamtejszą plażę zawitają najlepsze męskie i żeńskie siatkarskie duety w kraju. W piątek w Sulejowie rozpoczyna się Orlen Beach Volley Tour 2023 r.
Drogowe zmagania w piotrkowskim Wordzie
Piotrkowski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zorganizował 44. edycję Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem wojewody łódzkiego Karola Młynarczyka.
Dla kogo puchar komendanta?
21 lutego 2023 roku na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim, młodzież szkół średnich z terenu miasta i powiatu przystąpiła do konkursu zbliżonego do pierwszego etapu rekrutacji do służby w Policji.
Wyłonili najlepszych piłkarzy z OSP
Gminno-Szkolna Hala Sportowa im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy stała się areną dla rozgrywek w ramach Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej OSP. Drużyna z Moszczenicy zwyciężyła. Na widowni znaleźli się także przedstawiciele powiatu piotrkowskiego.
Włókniarz Moszczenica wygrał w Wolborzu
W wolborskiej hali sportowej odbyła się w miniony weekend XXI edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka. Organizatorami wydarzenia byli: TS Szczerbiec Wolbórz, Urząd Miejski w Wolborzu oraz Łódzki Związek Piłki Nożnej. Po ostateczny triumf sięgnęli piłkarze Włókniarza Moszczenica.
Gwiazdkowy Turniej Szachowy
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza młodych miłośników gry w szachy na Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy.
Wyłonili najlepszych siatkarzy
Turniej Sołectw Gminy Wolbórz w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Andrzeja Jarosa wygrała drużyna z Wolborza.
Piotrkowskie „JASKÓŁKI” z medalami
Ponad tysiąc tancerzy, 235 choreografii w wykonaniu formacji, duetów i solistów z całej Polski można było podziwiać w minioną sobotę (19.11.2022) na XVI Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „Taneczne Pejzaże” w Górze Kalwarii. Medale z tej imprezy przywiozły piotrkowskie "Jaskółki".
Przed nami memoriał legendarnych trenerów
Po raz drugi Piotrcovia będzie organizatorem Memoriału imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego - pary trenerów, która wprowadziła ten klub do najwyższej klasy rozgrywkowej w 1987 roku, a wcześniej stworzyła podwaliny pod żeński handball w Piotrkowie.
Świętowali 20-lecie i zmagali się na murawie
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Wójta Gminy Gorzkowice". Oficjalnego otwarcia dokonał osobiście wójt Alojzy Włodarczyk, który życzył wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, udanych akcji i pięknych goli.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat