Advertisement

Artykuły do tagu: badminton

Dwa złota Maxa Danielaka
Dwa złote medale zdobył Maksymilian Danielak podczas Grand Prix Polski Juniorów (U19) w badmintonie, które w niedzielę zakończyło się w Białymstoku. Piotrkowianin wygrał rywalizację zarówno w singlu, jak i w deblu.
Zagrali o Puchar Burmistrza
Za nami III Sołecki Turniej w Badmintona o Puchar Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa. Drużynowo wygrał Lubiaszów. W pokonanym polu zostawił osiem innych zespołów.
Życiowy sukces braci Danielaków
W weekend życiowy sukces osiągnęli piotrkowscy badmintoniści - bracia Mateusz i Maksymilian Danielakowie. Podczas Yonex Slovenia Future Series zdobyli srebrny medal w grze deblowej.
Piotrkowianin na Mistrzostwach Europy
Piotrkowski badmintonista Maksymilian Danielak bierze udział w rozgrywanych w Belgradzie Mistrzostwach Europy Juniorów. Za nim pierwszy mecz.
Pierwszy turniej badmintona w Wolborzu
Ponad 60 zawodników wzięło udział w I Turnieju Badmintona Gier Podwójnych o Puchar Burmistrza Wolborza. Do hali sportowej w Wolborzu przyjechali zawodnicy z całego regionu piotrkowskiego, a nawet z Radomska, Tomaszowa, Szczercowa i odległego Strumienia w powiecie cieszyńskim.
Max Danielak podwójnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów
Maksymilian Danielak, reprezentant piotrkowskiego Ruchu zdobył dwa brązowe medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które w odbyły się w podwarszawskich Markach.
Golesze najlepsze w badmintona [ZDJĘCIA]
Drużyna sołectwa Golesze okazała się najlepsza podczas II Sołeckiego Turniej w Badmintona. Do zwycięzców powędrował Puchar Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.
10.02.2022 09:23
Max Danielak ze srebrem
Max Danielak dorzucił kolejny medal do swojej kolekcji. Podczas Grand Prix Polski U19 w Bieruniu zdobył srebrny medal.
W badmintona o mistrzostwo gminy
Pierwszy Gminny Halowy Turniej w Badmintona odbędzie się 30 października (sobota) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej. Zawody startują o godz. 17:00, a zapisy prowadzone będą tuż przed ich rozpoczęciem.
Znaczny awans piotrkowskiego badmintonisty w światowym rankingu
Badmintonista KKS Ruch Piotrków, Mateusz Danielak świetnie spisał się podczas międzynarodowego turnieju w Bułgarii i znacząco awansował w światowym rankingu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat