Artykuły do tagu: badminton

Dobry Ruch! Młodzi sportowcy z sukcesami
Młodzi badmintoniści z sukcesami w województwie łódzkim. Za nami Turniej Dzieci i Młodzieży o Puchar Grzegorza Schreibera, Marszałka Województwa Łódzkiego w kategoriach U11, U13, U15 i U17.
Mateusz Danielak z kolejnym sukcesem
Piotrkowski badmintonista Mateusz Danielak zdobył prestiżowe trofeum. Zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski wziął udział w turnieju Benàtky Masters w Czechach, gdzie nie miał sobie równych. Piotrkowianin wygrał wszystkie spotkania.
Mateusz Danielak z brązowym medalem
Zawodnik KKS-u Ruch Piotrków Mateusz Danielak zdobył brązowy medal w grze pojedynczej podczas YONEX Bulgarian International Championship 2023. Dla piotrkowianina to pierwszy medal wywalczony w singlu w międzynarodowym turnieju elity.
Najlepsi debliści wyłonieni
Turniej par deblowych w badmintona o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego odbył się w miniony weekend w Wolborzu.
Dwa złota Maxa Danielaka
Dwa złote medale zdobył Maksymilian Danielak podczas Grand Prix Polski Juniorów (U19) w badmintonie, które w niedzielę zakończyło się w Białymstoku. Piotrkowianin wygrał rywalizację zarówno w singlu, jak i w deblu.
Zagrali o Puchar Burmistrza
Za nami III Sołecki Turniej w Badmintona o Puchar Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa. Drużynowo wygrał Lubiaszów. W pokonanym polu zostawił osiem innych zespołów.
Życiowy sukces braci Danielaków
W weekend życiowy sukces osiągnęli piotrkowscy badmintoniści - bracia Mateusz i Maksymilian Danielakowie. Podczas Yonex Slovenia Future Series zdobyli srebrny medal w grze deblowej.
Piotrkowianin na Mistrzostwach Europy
Piotrkowski badmintonista Maksymilian Danielak bierze udział w rozgrywanych w Belgradzie Mistrzostwach Europy Juniorów. Za nim pierwszy mecz.
Pierwszy turniej badmintona w Wolborzu
Ponad 60 zawodników wzięło udział w I Turnieju Badmintona Gier Podwójnych o Puchar Burmistrza Wolborza. Do hali sportowej w Wolborzu przyjechali zawodnicy z całego regionu piotrkowskiego, a nawet z Radomska, Tomaszowa, Szczercowa i odległego Strumienia w powiecie cieszyńskim.
Max Danielak podwójnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów
Maksymilian Danielak, reprezentant piotrkowskiego Ruchu zdobył dwa brązowe medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które w odbyły się w podwarszawskich Markach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat