Artykuły do tagu: taniec

Tanecznym krokiem rozpoczęli odliczanie do matury
Studniówka to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Tegoroczni maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim na długo zapamiętają swój bal maturalny. Młodzież przez całą noc bawiła się iście szampańsko.
Wielkie sukcesy piotrkowskich Jaskółek
Tancerze Akademii Tańca Sportowego ”JASKÓŁKI” z powodzeniem wzięli udział w turniejach organizowanych w Godzianowie oraz Wartkowicach. Piotrkowianie aż 11 razy stawali na podium i przywieźli do domów mnóstwo medali.
Rynek zamienił się w taneczny parkiet
Piotrkowska Potańcówka odbyła się w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Taneczna zabawa po raz drugi przyciągnęła na piotrkowską starówkę kilkaset osób.
„W imię godności. Kolbe” – wystawa zwiastująca spektakl w piotrkowskim MOK-u
W galerii Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12 oglądać można od dziś ekspozycję poświęconą życiu i działalności św. Maksymiliana Marii Kolbego. Wystawa jest wprowadzeniem do widowiska opartego na biografii świętego, którego premierę zaplanowano na 3 września.
Wspólnie tańczyli w Rynku Trybunalskim
Światowy Dzień Tańca w Kręgu obchodzony był także w Piotrkowie. Na całym świecie ludzie spotykają się, by stanąć w kręgu, złapać się za dłonie oraz wspólnie zatańczyć.
05.07.2023 12:24
Zatańczymy w kręgu?
Co roku w lipcu obchodzony jest Dzień Tańca w Kręgu. Na całym świecie ludzie spotykają się, by stanąć w kręgu, złapać się za dłonie oraz wspólnie zatańczyć. W najbliższą niedzielę zatańczymy również w Piotrkowie.
Piotrkowska
Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym - to niezwykle barwne widowisko zorganizowano w litewskim mieście Połąga. Zawodnicy musieli przebrnąć przez sito eliminacji aby powalczyć o jak najwyższe miejsca. Srebrny medal w swojej kategorii zdobyła Wiktoria Justyna z Akademii Tańca Sportowego „Jaskółki”.
Piotrkowskie cheerleaderki zdobyły Pomorze!
Cheerleaders Simare z kolejnym sukcesem! Tym razem podczas Mistrzostw Pomorza, które jednocześnie były jednym z turniejów z cyklu Grad Prix Polski Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders.
Roztańczona sala widowiskowa MOK
Z okazji Dnia Tańca na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpili uczestnicy warsztatów tanecznych i wokalnych z OEA MOK, których do występu przygotowali instruktorzy: Martyna Mowczan i Andrzej Góral. Imprezę poprowadził Grzegorz Rybicki ze Studia Tańca "CANTINERO" z Tomaszowa Mazowieckiego.
Polski Związek Tańca Sportowego przeprowadził kolejne zawody eliminacyjne Mistrzostw Polski, które tym razem odbyły się w hali sportowej Centrum Kultury w Makowie. W świetnym stylu wypadły w nich piotrkowskiej "Jaskółki".
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat