Advertisement

Artykuły do tagu: Aleksandrów

Budują salę gimnastyczną za 5 milionów
Trwają intensywne prace związane z realizacją dużego zadania inwestycyjnego w gminie Aleksandrów. Chodzi o rozbudowę budynku Szkoły Podstawowej w Skotnikach o salę gimnastyczną. Koszt tego przedsięwzięcia to prawie 5 mln zł.
Przeczytaj książkę, a dostaniesz drzewko
Do udziału w ciekawej akcji promującej ekologię i czytelnictwo zachęcają w Aleksandrowie. 11 maja odbędzie się tam akcja "Drzewko za czytanie".
Modernizują ujęcie wody
Trwają prace przy modernizacji ujęcia wody w Aleksandrowie. Jest to największa inwestycja w historii gminy Aleksandrów. Wszystko to w ramach projektu "Budowa nowego ujęcia wody wraz z modernizacją ujęć istniejących celem zapewnienia wody dla mieszkańców Gminy Aleksandrów - Rządowy Fundusz Polski Ład".
W gminie Aleksandrów wyremontują kolejny odcinek drogi
Władze gminy Aleksandrów pozyskały środki na przeprowadzenie nowej inwestycji. Pieniądze przeznaczone zostaną na remont drogi gminnej na odcinku Borowiec-Kotuszów.
Będzie nowa sala gimnastyczna
Młodzież oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Skotnikach (gm. Aleksandrów) zyskją nową halę sportową. Dzięki temu młodzież będzie mogła w komfortowych warunkach uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego i nie tylko. Umowa w tej sprawie została już podpisana.
Spotkają się, by wesprzeć Laurę
Na charytatywny turniej siatkarski kobiet zapraszają przedstawiciele Ludowego Zespołu Sportowego "Błysk" oraz urzędnicy z gminy Aleksandrów. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz 7-letniej Laury z Piotrkowa, która cierpi na zespół Aperta.
Pół miliona dla Aleksandrowa
Ponad 530 tysięcy złotych na realizację bardzo ważnej modernizacji drogi pozyskała gmina Aleksandrów. Chodzi o przebudowę drogi między miejscowościami Borowiec i Kotuszów.
Opowiedzą o Powstaniu Styczniowym
Gmina Aleksandrów zaprasza na konferencję popularno-naukową organizowaną z okazji 160. rocznicy Powstania Styczniowego. Spotkanie zaplanowano w najbliższą sobotę w świetlicy w Skotnikach.
Na tę inwestycję czekali ponad 30 lat
Mieszkańcy Jaksonka będą mogli korzystać z chodnika. To znacznie poprawi ich bezpieczeństwo.
Będzie nowy chodnik w Jaksonku
W świetlicy wiejskiej w Jaksonku (gm. Aleksandrów) została podpisana umowa na realizację zadania pn.: "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego  w województwie łódzkim na DK74 w miejscowości Jaksonek". Umowa została podpisana przez wójta gminy Aleksandrów oraz przedstawiciela firmy realizującej zadanie  - PROSTA-PROJEKT. Skorzystają zwłaszcza piesi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat