Artykuły do tagu: Rekreacja

Umowa podpisana. Letnie baseny jeszcze w te wakacje?
W piątek (05.04) dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel podpisał umowę z firmą AMB Budownictwo, która wykona letnie baseny przy Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Według zapowiedzi inwestorów mieszkańcy miasta skorzystają z tej wodnej rozrywki jeszcze podczas tegorocznych wakacji.
Spędź czas na sportowo. Gorzkowice zapraszają!
To będzie sobota pełna emocji sportowych. W najbliższą sobotę (23.09) na "Orliku" w Gorzkowicach będzie można wziąć udział w sportowej rywalizacji lub dopingować zawodników, którzy się na to zdecydują.
19.09.2023 09:01
Drugi etap na finiszu
Koniec budowy ścieżki rowerowej oraz chodnika wokół zbiornika Bugaj coraz bliżej. Mowa o II etapie tej inwestycji. Na odcinku pomiędzy ulicami Rośliną i Rusałki ułożono już kostkę betonową wraz z obrzeżami oraz ustawiono oświetlenie.
W Poniatowie maszerowali po zdrowie
To była gorąca niedziela dla mieszkańców Poniatowa. Nie tylko za sprawą odnotowanych wczoraj wysokich temperatur. Przyczynił się do tego również piknik rekreacyjno-sportowy zorganizowany pod hasłem „Marsz po zdrowie w Poniatowie”.
Piknik „Żyj zdrowo na sportowo” w Starej
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Aleksandrów "Jesteśmy razem" zaprasza w najbliższą niedzielę (13 sierpnia) do miejscowości Stara na piknik integracyjny pod hasłem „Żyj zdrowo na sportowo”.
Czy w Parku Belzackim wszystko działa bez zarzutu?  
Podczas spaceru przekonaliśmy się o tym, że niestety nie jest to miejsce wolne od awarii. Wybierając się do parku w zachodniej części miasta, można w pełni zaspokoić potrzeby rekreacyjne i estetyczne, ale jednej z podstawowych potrzeb fizjologicznych niestety nie. Chyba że pod krzaczkiem (czego oczywiście nie zalecamy).
Spędź weekend ze stadem ogierów
Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży. Impreza odbędzie się w weekend 23-25 czerwca. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Strój pływacki damski: Jak wybrać idealny strój do pływania
Jako kobieta, która lubi pływać, zawsze chcesz mieć najlepszy strój pływacki. Ten artykuł pomoże Ci wybrać idealny strój pływacki damski, który zapewni Ci komfort i styl podczas pływania. Zaczniemy od omówienia różnych rodzajów strojów pływackich dostępnych na rynku, a następnie przejdziemy do kilku ważnych czynników, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru stroju pływackiego damskiego.
Odkrywamy znane i nieznane - Stawy Jana w Łodzi
Cieplejsze dni zachęcają do wypoczynku na łonie natury. Perspektywa ciepłego lata skłania nas do poszukiwania miejsc idealnych dla ochłody i kąpieli. Kto szuka odmiany od „Słoneczka” i raczej niskich w tym sezonie wód Zalewu Sulejowskiego, ten znajdzie równie ciekawy zbiornik na terenie Łodzi. Zachęcamy, by poznać bliżej miejsce nazywane Stawami Jana.
Do trzech razy sztuka. Pumptrack z wykonawcą
Coraz więcej wskazuje na to, że młodzież w Piotrkowie doczeka się budowy pumptracku, czyli toru do ekstremalnej jazdy na rowerze. Inwestycja powstanie przy ul. Ceramicznej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat