Artykuły do tagu: Rajd

IV Rodzinny Rajd Rowerowy i bieg przełajowy w Łazach Dąbrowie
Już po raz 4 w Łazach Dąbrowie w gminie Sulejów zorganizowano Rodzinny Rajd Rowerowy na dystansie 14 km z okazji Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Odbył się poza tym bieg przełajowy na dystansie 6 km.
Piotrkowianie w rajdzie Złombol. Dotarli na północny kraniec Europy
Dwie piotrkowskie załogi, biorące udział w rajdzie charytatywnym Złombol, dotarły dzisiaj do najdalej wysuniętego na północ krańca Europy, do którego da się dojechać samochodem, do przylądka Nordkapp w Norwegii.
Rajd Rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”
W sobotę, 18 maja trzystu rowerzystów wzięło udział w X edycji Rajdu Rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz”, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy. Trasa rajdu prowadziła po miejscowościach gminy Rozprza, a cykliści pokonali łącznie 17 km.
Odbył się rajd rowerowy z piotrkowskim OSiR-em
Ponad stu miłośników aktywnego spędzania czasu uczestniczyło w rajdzie rowerowym organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Trasa rajdu przebiegała na odcinku Piotrków - Włodzimierzów - Piotrków.
10.04.2024 07:26
Rajd rowerowy z OSiR-em
Zwolennicy aktywnego wypoczynku już w ten weekend znajdą coś dla siebie. W najbliższą sobotę (13.04) odbędzie się rajd rowerowy. Na wycieczkę zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Początek wydarzenia o 9:30.
Nocny rajd nordic walking w Piotrkowie
Wyjątkowe wydarzenie szykuje piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W piątek 15 grudnia zaprasza wszystkich miłośników pieszych wędrówek na Nocny Rajd Nordic Walking.
OSiR zaprasza na aktywne powitanie jesieni
Przed nami sportowe powitanie jesieni z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W najbliższą sobotę (7.10) mieszkańcy naszego regionu będą mogli wziąć udział w dwóch wydarzeniach rekreacyjnych – rajdzie nordic walking lub wycieczce rowerowej. Zapisy potrwają do 5 października.
Rajdem uczcili Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
Już po raz trzeci odbył się Łazowski Bieg Przełajowy w Łazach Dąbrowie. Imprezę połączono z Rodzinnym Rajdem Rowerowym. Sobotnie wydarzenie miało upamiętnić Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej.
Rowerem i biegiem uczczą ważne święto
Już po raz trzeci zorganizowany Łazach Dąbrowie odbędzie się Łazowski Bieg Przełajowy połączony z Rodzinnym Rajdem Rowerowym. Sportowo-rekreacyjne wydarzenie zaplanowano na 15 lipca.
Harcerze ruszyli w miasto 
W piątkowy wieczór w Piotrkowie rozpoczął się Rajd św. Jerzego organizowany przez Piotrkowski Szczep Drużyn Harcerskich "Opoka" Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Wydarzenie potrwa do niedzieli, a harcerzy będzie można spotkać także na ulicach miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat