Artykuły do tagu: rajd

Rajd Rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”
W sobotę, 18 maja trzystu rowerzystów wzięło udział w X edycji Rajdu Rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz”, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy. Trasa rajdu prowadziła po miejscowościach gminy Rozprza, a cykliści pokonali łącznie 17 km.
Odbył się rajd rowerowy z piotrkowskim OSiR-em
Ponad stu miłośników aktywnego spędzania czasu uczestniczyło w rajdzie rowerowym organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Trasa rajdu przebiegała na odcinku Piotrków - Włodzimierzów - Piotrków.
10.04.2024 07:26
Rajd rowerowy z OSiR-em
Zwolennicy aktywnego wypoczynku już w ten weekend znajdą coś dla siebie. W najbliższą sobotę (13.04) odbędzie się rajd rowerowy. Na wycieczkę zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Początek wydarzenia o 9:30.
Nocny rajd nordic walking w Piotrkowie
Wyjątkowe wydarzenie szykuje piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W piątek 15 grudnia zaprasza wszystkich miłośników pieszych wędrówek na Nocny Rajd Nordic Walking.
OSiR zaprasza na aktywne powitanie jesieni
Przed nami sportowe powitanie jesieni z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W najbliższą sobotę (7.10) mieszkańcy naszego regionu będą mogli wziąć udział w dwóch wydarzeniach rekreacyjnych – rajdzie nordic walking lub wycieczce rowerowej. Zapisy potrwają do 5 października.
Rajdem uczcili Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
Już po raz trzeci odbył się Łazowski Bieg Przełajowy w Łazach Dąbrowie. Imprezę połączono z Rodzinnym Rajdem Rowerowym. Sobotnie wydarzenie miało upamiętnić Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej.
Rowerem i biegiem uczczą ważne święto
Już po raz trzeci zorganizowany Łazach Dąbrowie odbędzie się Łazowski Bieg Przełajowy połączony z Rodzinnym Rajdem Rowerowym. Sportowo-rekreacyjne wydarzenie zaplanowano na 15 lipca.
Harcerze ruszyli w miasto 
W piątkowy wieczór w Piotrkowie rozpoczął się Rajd św. Jerzego organizowany przez Piotrkowski Szczep Drużyn Harcerskich "Opoka" Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Wydarzenie potrwa do niedzieli, a harcerzy będzie można spotkać także na ulicach miasta.
Harcerze przybędą do Piotrkowa
W nadchodzący weekend harcerze zawitają do Piotrkowa za sprawą Rajdu św. Jerzego. Jest to wydarzenie organizowane przez Piotrkowski Szczep Drużyn Harcerskich "Opoka" Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej działającym w Piotrkowie Trybunalskim. Tradycja rajdu sięga blisko 30 lat.
18.09.2022 06:40
Rodzinnie i sportowo
II Rodzinny Rajd Rowerowy - z gościnnym udziałem medalistów igrzysk olimpijskich i mistrzów Polskiego Kolarstwa Szosowego i Górskiego odbył się w sobotę, 17 września 2022 r. Trasę z Sulejowa do Witowa-Kolonii pokonało prawie 100 osób.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat