Artykuły do tagu: mistrzostwa

Walka o mistrzostwo Polski zacznie się w Sulejowie
Orlen Beach Volley Tour 2024 już w weekend zawita do Sulejowa. Pierwszy etap eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn rozpocznie się już w piątek, 24 maja 2024 roku, a zwycięzców sulejowskiego turnieju poznamy w niedzielę, 26 maja 2024 roku.
Młodzi zapaśnicy najlepsi w Polsce
Młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową Międzynarodowych Mistrzostw Polski do lat 20. Impreza odbyła się w Kostrzynie nad Odrą, a zawodnicy AKS-u przywieźli do Piotrkowa Trybunalskiego cztery medale.
Świetne występy mażoretek z Sulejowa!
Mnóstwo emocji towarzyszyło zawodniczkom i kibicom w czasie Mistrzostw Polski Środkowej Mażoretek. Do Sulejowa przyjechały drużyny z województwa łódzkiego, ale również mazowieckiego i wielkopolskiego. Co istotne, z sukcesem zmagania kończyły reprezentantki gospodarzy.
Młodzi karatecy z medalami
W miniony weekend (20-21.04.2024) odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - Sport Arena Łódź 2024. Karatecy na co dzień trenujący w Piotrkowie Trybunalskim pod okiem swojego trenera Rafała Michalaka, zdobyli podczas tej imprezy 3 brązowe medale.
Kwiecień w Sulejowie będzie należał do mażoretek
Rywalizacje mażoretek okręgu północno-wschodniego i polski środkowej, odbędą się w kwietniu w Sulejowie. Zmagania taneczne młodych artystek będzie można śledzić 20 i 28 kwietnia.
Piotrkowscy szczypiorniści odpadli z gry o Mistrzostwo Polski
Juniorzy Młodsi Piotrkowianina nie zwojują Mistrzostw Polski. Piotrkowscy szczypiorniści zakończyli przygodę z tym rozgrywkami na etapie 1/16 finału. W hali ZSP nr 4 w Piotrkowie ekipa Kamila Wasilewskiego wygrała tylko jedno z trzech rozegranych spotkań.
Wielkie sukcesy piotrkowskiej młodzieży
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym. To jednak nie jedyne dobre wiadomości. Swój pierwszy medal zdobyła też młoda podopieczna AKS-u.
Widowiskowe walki w piotrkowskiej hali Relax
Niemal 80 klubów z całej Polski bierze udział w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule low-kick. Zawody odbywają się w piotrkowskiej hali Relax.
Udzielanie pierwszej pomocy nie stanowi dla nich problemu
II Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy odbyły się w sobotę w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy.
Młodzi szczypiorniści z cennym awansem
Juniorska drużyna MKS Piotrkowianina z sukcesem powróciła z Białej Podlaskiej, gdzie w miniony weekend walczyła w 1/16 finałów mistrzostw Polski. Szczypiorniści uzyskali awans do kolejnej rundy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat