Advertisement

Artykuły do tagu: turniej

Przed nami memoriał legendarnych trenerów
Po raz drugi Piotrcovia będzie organizatorem Memoriału imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego - pary trenerów, która wprowadziła ten klub do najwyższej klasy rozgrywkowej w 1987 roku, a wcześniej stworzyła podwaliny pod żeński handball w Piotrkowie.
Świętowali 20-lecie i zmagali się na murawie
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Wójta Gminy Gorzkowice". Oficjalnego otwarcia dokonał osobiście wójt Alojzy Włodarczyk, który życzył wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, udanych akcji i pięknych goli.
Rywalizowali o Puchar Wójta
W Aleksandrowie odbył się Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Aleksandrów. Zawodnicy biorący udział w wydarzeniu zmierzyli się w dwóch kategoriach: ,,rodzic + dziecko” oraz ,,open – kobieta + mężczyzna”.
Najlepsi młodzi szczypiorniści grają w Sulejowie
W tym sezonie na terenie sulejowskiego centrum sportów plażowych przy Szkole Podstawowej nr 1 im. J. Pawła II rywalizowali przede wszystkim siatkarki i siatkarze, ale teraz nadszedł czas na reprezentantów innej dyscypliny. W środę i czwartek (20 i 21 lipca 2022 r.) oraz sobotę i niedzielę (23 i 24 lipca 2022 r.) będzie można tam podziwiać zmagania najlepszych młodych piłkarek i piłkarzy ręcznych
Najlepsi młodzi tenisiści grali w Piotrkowie
W miniony weekend odbył się w Piotrkowie Trybunalskim tenisowy doroczny Ogólnopolski Festiwal Krasnali i Krasnalek, czyli tenisistów i tenisistek do lat 10. "KOZICA CUP". Imprezę zorganizowano po raz dziewiętnasty.
Szykuje się ostra rywalizacja. Weź udział w Piotrkowski Cup 2022
To będzie prawdziwa gratka dla amatorów piłki nożnej w powiecie piotrkowskim. Starosta powiatu Piotr Wojtysiak wraz z wójtem gminy Moszczenica Marcelim Piekarkiem zapraszają drużyny piłkarskie do Moszczenicy na Turniej Piotrkowski Cup 2022. Zapisy już ruszyły.
Niezwykła rywalizacja w Mediatece
Miłośnicy planszówek spotkali się w sobotę (25.06.2022) w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim. Każdy mógł zagrać w wybraną przez siebie grę, ale główne zmagania toczyły się w sali kina "Piksel", gdzie rozegrano pierwszy piotrkowski turniej w Warhammer Age of Sigmar.
Pierwszy turniej badmintona w Wolborzu
Ponad 60 zawodników wzięło udział w I Turnieju Badmintona Gier Podwójnych o Puchar Burmistrza Wolborza. Do hali sportowej w Wolborzu przyjechali zawodnicy z całego regionu piotrkowskiego, a nawet z Radomska, Tomaszowa, Szczercowa i odległego Strumienia w powiecie cieszyńskim.
Udany turniej siatkówki plażowej w Sulejowie [MNÓSTWO ZDJĘĆ]
Po zmaganiach młodych zawodników, władze Sulejowa otrzymały miano organizacji turnieju eliminacyjnego w siatkówce plażowej Orlen Beach Volley Tour 2022. Widzowie przez kilka ostatnich dni mogli oglądać utytułowanych zawodników, członków kadry narodowej i być może przyszłych olimpijczyków. Upał dał się we znaki, a równie gorący był doping dla zawodników i zawodniczek.
W Sulejowie startuje prestiżowy siatkarski turniej
Już w piątek w Sulejowie rozpocznie się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwszą odsłoną tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat