Artykuły do tagu: turniej

Dobry początek naszych w europejskich zmaganiach!
Sezon piłki ręcznej plażowej trwa w najlepsze. Zawodnicy BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski rozpoczęli zmagania w turnieju EBT Finals (European Beach Tour) w Lacanau (Francja) dla drużyn europejskich, które w zeszłym sezonie zgromadziły największą liczbę punktów w rankingu EBT.
Rozpoczęli walkę na sulejowskim piasku
Na sulejowskich "plażach" trwają zmagania w ramach Orlen Beach Volley Tour 2024. Siatkarskie duety rozpoczęły od meczów eliminacyjnych, w czasie których można było podziwiać wiele spektakularnych akcji, ataków i obron.
XLV Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Uczniowie szkół podstawowych województwa łódzkiego rywalizowali dziś (23.05.2024) na terenie WORD-u w Piotrkowie Trybunalskim w XLV Wojewódzkim Finale Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Młodzi konkurowali w testach z wiedzy teoretycznej, mieli do wykonania zadanie z pierwszej pomocy. W części sprawnościowej finaliści mieli do pokonania rowerem miasteczko ruchu drogowego oraz sprawnościowy tor rowerowy.
Otwarcie letniego sezonu jeździeckiego w Bogusławicach
Przez trzy dni miłośnicy jeździectwa świętowali otwarcie sezonu 2024 w Stadzie Ogierów w Bogusławicach. Zawody ogólnopolskie, regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody przyciągnęły nie tylko fanów hippiki, ale również rodziny z dziećmi, chcącymi spędzić atrakcyjnie czas.
Jeździeckie atrakcje powracają do Bogusławic
Otwarcie letniego sezonu jeździeckiego zbliża się wielkimi korkami. Już w najbliższy weekend (12-14.04) w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się zawody ogólnopolskie, regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Kamil Majchrzak zakończył afrykańską przygodę na półfinale
Kamil Majchrzak odpadł w półfinale turnieju ATP Challenger 50 w Rwandzie. Tym razem piotrkowski tenisista musiał uznać wyższość Argentyńczyka Marco Trungiellitiego, którego pokonał przed tygodniem.
Wyłonią mistrzów tenisa stołowego
Sportowe emocje zawładną w najbliższy weekend gminą Sulejów. W OSP w Uszczynie zorganizowany zostanie bowiem turniej tenisa stołowego PING-PUK. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach, a organizatorzy zapowiadają dobrą zabawę.
Turniej piłkarski Champions Cup 2024 w Aleksandrowie
W niedzielę 21 stycznia, w hali sportowej w Aleksandrowie odbył się turniej piłkarski Champions Cup 2024.
Zagrali w X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka
Młodzi piłkarze LKS-U Czarnocin zwyciężyli w jubileuszowym X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy przystąpiło 6 ekip z powiatu piotrkowskiego.
Golesze z tytułem mistrza!
IV Noworoczny Turniej w Siatkówkę o Puchar Andrzej Jarosa, burmistrza Wolborza wygrał Klub Sportowy Golesze. Zmaganiom sportowców przyglądali się kibice, a najlepsze drużyny otrzymały m.in. okolicznościowe statuetki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat