Reklama

Artykuły do tagu: turniej

Rywalizują i uczą się bezpieczeństwa na drodze [ZDJĘCIA]
"Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał" - w myśl starego polskiego przysłowia w Piotrkowie odbywa się finał Wojewódzkiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Sprawdzili swoje umiejętności na torze przeszkód (ZDJĘCIA)
Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym odbył się w Szkole Podstawowej im. A.F. Modrzewskiego w Trzepnicy. W rywalizacji udział wzięli uczniowie z SP w Trzepnicy i SP w Łękach Szlacheckich.
Mistrzostwa Polski w szermierce w Piotrkowie
W ten weekend czeka nas niecodzienna impreza sportowa. Od piątku do niedzieli w Piotrkowie odbędą się XV Mistrzostwa Polski w Nowoczesnej Szermierce Klasycznej.
Turniej Siatkarski
W hali sportowej przy szkole im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich odbył się w miniony weekend Turniej Siatkarski "Solidarni z Ukrainą" o Puchar Wójta Gminy Łęki Szlacheckie. Organizatorami imprezy była drużyna Volley Props Łęczno oraz Gmina Łęki Szlacheckie.
W Piotrkowie wyłonią mistrzów kickboxingu
Od 1 do 3 kwietnia w piotrkowskiej hali „RELAX” (ul. Batorego 8) odbędą się Mistrzostwa Polski Kickboxingu Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów w formule low-kick. W turnieju weźmie udział 426 zawodników, z czego 15 zawodników z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom Center.
Golesze najlepsze w badmintona [ZDJĘCIA]
Drużyna sołectwa Golesze okazała się najlepsza podczas II Sołeckiego Turniej w Badmintona. Do zwycięzców powędrował Puchar Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.
OSP Kosów mistrzem gminy Moszczenica
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, w hali sportowej w Moszczenicy w niedzielę rozegrane zostały IX Mistrzostwa w halową piłkę nożną strażaków z OSP z terenu gminy Moszczenica.
Pierwszy turniej w nowej hali
W niedzielę w nowej pasywnej hali sportowej w Sulejowie odbył się Superpuchar Polski w futnecie, czyli popularnej siatkonodze. Był to pierwszy turniej, jaki zorganizowano w niedawno oddanym do użytku obiekcie.
Kamil Majchrzak w ćwierćfinale w Pune
Po występie w Australian Open na korty wrócił Kamil Majchrzak. Piotrkowian gra w Indiach, podczas turnieju ATP w Pune spisuje się do tej pory bardzo dobrze.
KS LECHIA 1923 Tomaszów Mazowiecki zwycięzcą turnieju
XX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława BIŃKA, będący jednocześnie Mistrzostwami Seniorów Okręgu piotrkowskiego, odbył się w Hali Sportowej w Wolborzu.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat