Artykuły do tagu: Turniej

Wyłonią mistrzów tenisa stołowego
Sportowe emocje zawładną w najbliższy weekend gminą Sulejów. W OSP w Uszczynie zorganizowany zostanie bowiem turniej tenisa stołowego PING-PUK. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach, a organizatorzy zapowiadają dobrą zabawę.
Turniej piłkarski Champions Cup 2024 w Aleksandrowie
W niedzielę 21 stycznia, w hali sportowej w Aleksandrowie odbył się turniej piłkarski Champions Cup 2024.
Zagrali w X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka
Młodzi piłkarze LKS-U Czarnocin zwyciężyli w jubileuszowym X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy przystąpiło 6 ekip z powiatu piotrkowskiego.
Golesze z tytułem mistrza!
IV Noworoczny Turniej w Siatkówkę o Puchar Andrzej Jarosa, burmistrza Wolborza wygrał Klub Sportowy Golesze. Zmaganiom sportowców przyglądali się kibice, a najlepsze drużyny otrzymały m.in. okolicznościowe statuetki.
Młodzi szczypiorniści z cennym awansem
Juniorska drużyna MKS Piotrkowianina z sukcesem powróciła z Białej Podlaskiej, gdzie w miniony weekend walczyła w 1/16 finałów mistrzostw Polski. Szczypiorniści uzyskali awans do kolejnej rundy.
Mateusz Danielak z kolejnym sukcesem
Piotrkowski badmintonista Mateusz Danielak zdobył prestiżowe trofeum. Zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski wziął udział w turnieju Benàtky Masters w Czechach, gdzie nie miał sobie równych. Piotrkowianin wygrał wszystkie spotkania.
Wielkie sukcesy piotrkowskich Jaskółek
Tancerze Akademii Tańca Sportowego ”JASKÓŁKI” z powodzeniem wzięli udział w turniejach organizowanych w Godzianowie oraz Wartkowicach. Piotrkowianie aż 11 razy stawali na podium i przywieźli do domów mnóstwo medali.
Młodzi szachiści stoczą rywalizację w Mikołajkowym Turnieju Szachowym
Już w sobotę (09.12) młodzi adepci gry w szachy wezmą udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Moszczenica. Będzie to już 3. edycja tych zawodów, co pokazuje, że gra w szachy wśród młodych zyskuje na popularności.
07.12.2023 12:00
Promowali strzelectwo
Piętnaście trzyosobowych drużyn z sześciu powiatów województwa łódzkiego wzięło udział w pierwszej edycji Mikołajkowego Turnieju Strzeleckiego, który odbył się w Sulmierzycach. Zawody zorganizowało Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sieradzu.
Piotrkowscy licealiści zagrają w ogólnopolskim finale
W hali Relax zorganizowano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Licealiada - piłkarzy ręcznych chłopców. Do Piotrkowa przyjechało sześć zespołów, z których najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat