Artykuły do tagu: awans

Dramatyczna walka do końca. Piotrkowianin gra dalej
Piotrkowscy szczypiorniści zapewnili dreszczowiec swoimi kibicom. Kielecka młodzież była bliska sprawienia niespodzianki. W 1/8 finału Pucharu Polski zagra jednak Piotrkowianin. Podopieczni Michała Matyjasika pokonali w Kielcach SMS ZPRP 31:30 (12:12).
Młodzi szczypiorniści z cennym awansem
Juniorska drużyna MKS Piotrkowianina z sukcesem powróciła z Białej Podlaskiej, gdzie w miniony weekend walczyła w 1/16 finałów mistrzostw Polski. Szczypiorniści uzyskali awans do kolejnej rundy.
Piotrkowscy nauczyciele z awansami
Sześcioro piotrkowskich pedagogów odebrało w czwartek z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka awanse na stopień nauczyciela mianowanego. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Piotrcovia z awansem do ćwierćfinału Pucharu Polski
Zwycięstwem w 1/8 finału Orlen Pucharu Polski zakończył zespół Piotrcovii 2023 rok. Podopieczne Agaty Cecotki wygrały w Kaliszu z AWS Energą Szczypiorno 29:22 (13:10) i tym samym wywalczyły awans do ćwierćfinału.
Funkcjonariuszka z piotrkowskiego Aresztu prymusem szkolenia
24 marca 2023 roku w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej (w woj. kujawsko-pomorskim) miała miejsce uroczystość, podczas której pierwszy raz w tym roku wypromowano podoficerów Służby Więziennej. Wśród nich znalazła się funkcjonariuszka z Piotrkowa Trybunalskiego, która osiągnęła maksymalną średnią ocen z zajęć.
Święto policjantów [ZDJĘCIA]
W Piotrkowie we wtorek odbyły się międzypowiatowe obchody Święta Policji. W uroczystości, która zorganizowana została na terenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, wzięli udział funkcjonariusze z powiatu piotrkowskiego oraz ościennych powiatów.
Dziękujemy za Waszą służbę! [ZDJĘCIA]
Od wielu lat są służbą, która cieszy się wśród Polaków największym szacunkiem. W środę obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Świętowali także piotrkowscy funkcjonariusze.
Piotrkowianin w ćwierćfinale
Kolejna przeszkoda Piotrkowianina na drodze o triumf w Pucharze Polski pokonana. MKS awansował do ćwierćfinału rozgrywek pokonując po zaciętym pojedynku w Głogowie miejscowy zespół Chrobrego 34:33. Do przerwy gospodarze prowadzili 18:16, ale w drugiej połowie zespół Bartosza Jureckiego i Michała Matyjasika odwrócił losy pojedynku i tym samym podtrzymał zwycięską, wyjazdową serię.
11.02.2022 11:43
Odebrali medale i awanse
Dyrektor Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim ppłk Robert Sójta wręczył odznaczenia i awanse podległym sobie funkcjonariuszom. To m.in. z okazji niedawnego święta Służby Więziennej. Medale za zasługi odebrało czterech funkcjonariuszy, a dwunastu może się cieszyć z awansów.
Majchrzak z awansem w Australian Open
Świetnie rozpoczął zmagania na kortach w Melbourne Kamil Majchrzak. Piotrkowski tenisista w pierwszej rundzie Australian Open pewnie pokonał Włocha Andreasa Seppiego 3:0 (6:1, 6:1, 7:5). Tym samym uzyskał awans do 1/32 finału turnieju.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat