Artykuły do tagu: karate

Piotrkowscy karatecy z medalami międzynarodowej imprezy
Przedstawiciele klubu UKS Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wzięli udział w 17. edycji Międzynarodowego Turnieju Wratislavia CUP 2024 we Wrocławiu. Do zmagań stanęło blisko 700 zawodników z 30 klubów w Polsce oraz reprezentacje Brazylii, Peru, Włoch, Urugwaju, Macedonii, Czech i Niemiec. Piotrkowscy karatecy wywalczyli 6 medali.
Piotrkowscy karatecy z medalami
Podopieczni UKS-u Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym Ronin Cup III Głuchołazy. Piotrkowscy karatecy wywalczyli 5 medali.
W Moszczenicy na matach stanęli młodzi karatecy
W miniony weekend w Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy odbył się jubileuszowy turniej Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, który w tym roku świętuje dwudziestolecie istnienia.
Pożegnaliśmy Tomasza Kitowskiego
W środę, wczesnym popołudniem, w swoją ostatnią ziemską wędrówkę wyruszył Tomasz Kitowski, zapalony motocyklista i były zawodnik karate klubu Oyama Karate Washi
Wielkie sukcesy piotrkowskich karateków
Sukces Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate 'Washi'. Za nami 28. Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite. W Wieliczce wystartowało blisko 300 zawodniczek i zawodników z 34 klubów. Doskonale zaprezentowali się na nich przedstawiciele Oyama Karate 'Washi ' z Piotrkowa.
Wywalczył srebro w Mistrzostwach Polski!
Za nami Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, które odbyły się w Wieliczce. Z UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wystartowali: Mateusz Bińczyk, który uplasował się na piątej pozycji oraz Piotr Kotlicki także sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce. Bardzo dobre starty odnotowali Maja Kuban, Bartosz Siwakowski oraz Tomasz Banaszczyk. Ukoronowaniem startu było jednak medalowe miejsce Kacpra Pawłowskiego.
Medale młodych karateków!
Sukces Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoła Karate Tradycyjnego UKS SKT w Piotrkowie. Podczas Międzynarodowego Turnieju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Wratislavia Cup 2023 w karate tradycyjnym zawodnicy klubu zdobyli aż 6 medali.
Złoto i srebro dla Mateusza!
Wychowanek UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, prowadzonej przez Rafała Michalaka 4 Dan, Mateusz Bińczyk, rywalizował w Otwartym Pucharze Karate Tradycyjnego ITKF w Słowenii. Młody zawodnik może zaliczyć ten start do udanych, bo wywalczył dwa medale.
Piotrkowianka z brązowym medalem Mistrzostw Świata
Blisko pół tysiąca zawodników z kilkudziesięciu krajów wzięło udział w Mistrzostwach Świata IFK Kyokushin. Na najniższym stopniu podium stanęła reprezentująca Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI Inga Fister.
Mistrzostwo Polski dla Mateusza Bińczyka
Pięciu zawodników z UKS Szkoły Karate Tradycyjnego wzięło udział w mistrzostwach Polski, które w weekend odbyły się w Lublinie. Najlepiej spisał się Mateusz Binczyk, który w kumite wywalczył złoty medal.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat