Advertisement

Artykuły do tagu: zawody

Rywalizowały drużyny strażackie [ZDJĘCIA]
24 drużyny strażackie wzięły udział w dwunastej edycji Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Tym razem rywalizację zorganizowano w Ręcznie.
EuroSkills Gdańsk 2023: z zawodów EuroSkills korzyści odnoszą całe sektory gospodarki
578 młodych profesjonalistów z 32 państw rozpoczęło 6 września trzydniową rywalizację w 42 konkurencjach na EuroSkills Gdańsk 2023. Zawodników wspierają trenerzy i 500 ekspertów w konkursowych dziedzinach. Polskę reprezentuje 41 zawodników startujących w 36 dyscyplinach. „Wyjątkowe zawody, mnóstwo rzeczy dzieje się tutaj” – mówi dr hab. Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Strażackie zawody
Wojewódzkie Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych odbyły się w niedzielę w Przygłowie. Mimo iż, tamtejsza jednostka OSP organizuje je od kilkunastu lat, po raz pierwszy zmagania strażaków ochotników miały rangę wojewódzką.
ORLEN Summer Superliga w Sulejowie
W ten weekend Sulejów jest stolicą piłki ręcznej plażowej. Na terenie tamtejszego Centrum Sportów Plażowych odbywa się trzecia runda cyklu ORLEN Summer Superliga.
Zapraszają na zawody i do dobrej zabawy
Stado Ogierów w Bogusławicach ponownie zaprasza na dużą imprezę, której główną atrakcją będą sportowe emocje . W dniach między 9 a 11 czerwca w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Zawody Krajowe w WKKW. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Międzynarodowe zawody i atrakcje dla dzieci
Stado Ogierów w Bogusławicach po raz kolejny był gospodarzem Międzynarodowych Zawodów w Powożeniu. W imprezie wzięli udział czołowi polscy i zagraniczni jeźdzcy. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci, w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka.
Święto siatkówki już w ten weekend 
Na wyjątkową imprezę zapraszają władze Sulejowa. Już po raz drugi na tamtejszą plażę zawitają najlepsze męskie i żeńskie siatkarskie duety w kraju. W piątek w Sulejowie rozpoczyna się Orlen Beach Volley Tour 2023 r.
Międzynarodowa rywalizacja tuż tuż
Po raz kolejny Bogusławice w gminie Wolbórz będą gospodarzem imprezy, w której udział wezmą najlepsi jeźdźcy z Polski, ale także zagranicy. Od 25 do 28 maja w Stadzie Ogierów odbędą się bowiem Międzynarodowe Zawody w Powożeniu.
Miłośnicy koni znów zawitali do Bogusławic
Na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach trwają się Zawody Krajowe pn. wszechstronny konkurs konia wierzchowego. Zawody WKKW są najpełniejszym sprawdzianem umiejętności jeźdźca i konia i będą rozgrywane podczas trzech dni zmagań jeździeckich.
Złota Guść wystąpi w Chinach i Irlandii
Piotrkowianka Wiktoria Guść uzyskała kwalifikacje na Uniwersjadę Chengdu w Chinach, którą zaplanowano w pierwszym tygodniu sierpnia oraz na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-23. Te z kolei zorganizują Irlandczycy w dniach 11-13 sierpnia, a miejscem pływackich zmagań będzie Dublin.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat