Artykuły do tagu: memoriał

Zagrali w X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka
Młodzi piłkarze LKS-U Czarnocin zwyciężyli w jubileuszowym X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy przystąpiło 6 ekip z powiatu piotrkowskiego.
Młodzi piłkarze zagrają, aby uczcić pamięć Romana Kaźmierczaka
Już w sobotę (27.01) młodzi piłkarze z rocznika 2012 staną do rywalizacji w jubileuszowym X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej chłopców. Turniej odbędzie się w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy.
Memoriałowa wygrana Piotrcovii
Piłkarki ręczne Piotrcovii zwyciężyły w III Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. Piotrkowianki pewnie wygrały wszystkie mecze, pokonując kolejno: PreZero APR Radom, Hazenę Kynžvart i Energę Szczypiorno Kalisz.
05.03.2023 10:00
Zagrali w memoriale
W sobotę w Moszczenicy odbył się III Memoriał im. Krzysztofa Sławskiego w halowej piłce nożnej chłopców. W zawodach udział wzięło sześć drużyn z rocznika 2014 i młodsi,
Zmierzą się w sportowej rywalizacji
III Turniej im. Krzysztofa Sławskiego w halowej piłce nożnej odbędzie się w sobotę (04.03.2023) w hali sportowej w Moszczenicy. Początek zmagań zaplanowano na 10:00. Organizatorzy zachęcają do kibicowania młodym sportowcom.
Memoriał Romana Kaźmierczaka rozstrzygnięty
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy odbył się w sobotę (04.02.2023) IX Memoriał im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej chłopców. Wzięło w nim udział sześć drużyn z rocznika 2010 i młodszych. Po ostateczny triumf sięgnęli młodzi piłkarze AP TMF Tomaszów Mazowiecki.
Medalami uczcili pamięć legendarnych trenerów
W sobotę w piotrkowskiej hali OSiR „Relax” odbył się drugi zapaśniczy Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. Przedstawiciele Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli osiem medali.
Uczczą pamięć wybitnych trenerów
W najbliższą sobotę w piotrkowskiej hali OSiR „Relax” odbędzie się II Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. W turnieju organizowanym przez Atletyczny Klub Sportowy wezmą udział zapaśniczki i zapaśnicy w stylu klasycznym w kategoriach junior (do lat 20) i młodzieżowiec (do lat 23).
Pamięci wybitnych trenerów
W hali Relax w miniony weekend odbyła się druga edycja memoriału im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. To dwóch wybitnych trenerów, którzy tworzyli podwali pod żeński handball w Piotrkowie.
Przed nami memoriał legendarnych trenerów
Po raz drugi Piotrcovia będzie organizatorem Memoriału imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego - pary trenerów, która wprowadziła ten klub do najwyższej klasy rozgrywkowej w 1987 roku, a wcześniej stworzyła podwaliny pod żeński handball w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat