Advertisement

Zagrali w memoriale

ePiotrkow Niedziela, 05 marca 20230
W sobotę w Moszczenicy odbył się III Memoriał im. Krzysztofa Sławskiego w halowej piłce nożnej chłopców. W zawodach udział wzięło sześć drużyn z rocznika 2014 i młodsi,

Ładuję galerię...

W rywalizacji udział wzięli: Akademia Sportu w Będkowie, UKS CONCORDIA 1909 Piotrków Trybunalski, UKS PIOTRCOVIA Piotrków Trybunalski, UKS ORLIK Ujazd  oraz dwie drużyny gospodarza GLKS WŁÓKNIARZ I Moszczenica i GLKS WŁÓKNIARZ II Moszczenica.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach turnieju, nie była prowadzona klasyfikacja punktowa, najważniejsza była dobra zabawa. Wszystkim drużynom należą się ogromne brawa za walkę oraz dostarczenie wielu pozytywnych emocji. Byliśmy świadkami wspaniałej rywalizacji, ogromnego zaangażowania i woli walki - relacjonują organizatorzy. 

Nagrody oraz medale uczestnikom wręczyli: wdowa po zmarłym Krzysztofie Sławskim – Monika wraz z córką Olą, Członek Zarządu ŁZPN Andrzej Kacperek, Przewodnicząca Rady Gminy Moszczenica Małgorzata Domańska oraz Kierownik Delegatury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim  Stanisław Sipa.

 

Organizatorami turnieju byli: GLKS WŁÓKNIARZ Moszczenica, Urząd Gminy w Moszczenicy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy, a patronat nad imprezą objął Łódzki Związek Piłki Nożnej.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat