Advertisement

Memoriał Romana Kaźmierczaka rozstrzygnięty

ePiotrkow Sobota, 04 lutego 20230
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy odbył się w sobotę (04.02.2023) IX Memoriał im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej chłopców. Wzięło w nim udział sześć drużyn z rocznika 2010 i młodszych. Po ostateczny triumf sięgnęli młodzi piłkarze AP TMF Tomaszów Mazowiecki.

Ładuję galerię...

Oprócz tomaszowian w rywalizacji uczestniczyły też zespoły z" Bełchatowa, Niewiadowa, Rozprzy, Zelowa oraz gospodarze z Moszczenicy. Tomaszowianie wyprzedzili na podium ekipę z Rozprzy i Bełchatowa.

 

Klasyfikacja końcowa
1. AP TMF Tomaszów Mazowiecki 13 pkt.
2. UKS GMINA Rozprza 12 pkt.
3. PGE GKS Bełchatów 8 pkt.
4. MUKS STAL Niewiadów 6 pkt.
5. GLKS WŁÓKNIARZ Moszczenica 2 pkt.
6. ZKS WŁÓKNIARZ Zelów 1 pkt.


Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Terkalski z GKS Bełchatów, zdobywca 7 goli. Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał natomiast Damian Piwowarski z Tomaszowa.

 

Organizatorami turnieju byli: GLKS WŁÓKNIARZ Moszczenicy oraz Urząd Gminy w Moszczenicy, a patronat nad turniejem objął Łódzki Związek Piłki Nożnej


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat